Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy lány de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pingvinharcos00 kérdése:

Tetszik egy lány de nem tudom, hogy közelítsek hozzá, valaki segítene?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány de nem merek odamenni hozzá... A barátnője mindig próbál rávenni hogy menjek oda hozzá de félek. Az egyik szünetbe a barátnője "beráncigált" annak a lánynak az osztálytermébe aki tetszik, beszélgettünk és egyszercsak oda jön a lány aki tetszik és ad egy puszit. (A lány 2 évvel fiatalabb de még így is pár centivel magasabb nálam) Valaki segítene, hogy közelíthetek hozzá?

2017. febr. 26. 01:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Növessz önbizalmat, hallgass a lány barátnőjére és menj oda hozzá! Egy puszit is adott, az istenit már! :D Tuti, hogy nem vagy neki közömbös. A barátnője meg a kerítőnőt játsza. Nem véletlen. ;)
2017. febr. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de nem tudom milyen témáról beszélgessek vele... Nem jut eszembe semmi
2017. febr. 26. 02:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Így elmesélés alapján, szerintem tuti kedves a lány, és ahogy már korábban is írták, valószínűleg ő is vonzódik hozzád, legalább egy kicsit. Ha nem tudod miről beszélgessetek, akkor egyszerűen kérdezd meg őt, hogy mik érdeklik, mit csinál szívesen... aztán kialakul magától:) Jahh, és próbálj meg vicces lenni, azt minden lány szereti:D. Vagy először kérdezgess ilyen apró dolgokat mint pl: Hogy telik a napod, milyen órád lesz stb... Szünetekben próbálj meg vele szemkontaktust teremteni, vagy ha menzások vagytok akkor ülj le mellé. Legyél férfi:D Remélem tudtam egy kicsit segíteni.

U.i.:Tetszik a neved, pingvinharcos00:D

2017. febr. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!