Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit kerestek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit kerestek egy lányban?

Figyelt kérdés
Mármint külső és belső tulajdonságok 17/l

2017. febr. 27. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
életvidám, mosolygós, vicces, intelligens, ragaszkodó és ha kell komoly
2017. febr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
74%
Sok fiú azt mondja, hogy mell/fenék, ez hülyeség, van egy lány, akit csak látásból ismerek, de mégis megfogott valamivel, pedig nincs nagy melle, se formás feneke, de még az arca se olyan szép, mégis különleges számomra
2017. febr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legyen noies. Ha mar dekorativ akkor nalam fel siker, hisz ad magara, apolt. Belsore meg legyen ertelmes, erdekelje sok minden. Persze en csak olyat "varok el" amit en is rudok nyujtani. 19f
2017. febr. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bit123bit ***** válasza:
Nálam előny ha a lánynak van fogszabályzója. :D Amúgy én az arcát nézem meg elsősorban, de azt is nézem hogy milyen az öltözködése ha nagyon modern azaz márkás ruhákban járkál azt nem nagyon szeretem, sőt azt sem ha 5 tonna smink van az arcán. Nálam egy lányban a belső tulajdonságok amit keresek hogy fogadjon el úgy ahogy vagyok ez a legfontosabb, de ezen kívül még ami számomra fontos hogy legyen normális, ezalatt azt értem hogy ne legyen bunkó, nagyképű, divatmajom.. stb. Engem nem zavar ha egy lány pl zárkózott, vagy mellette még nagyon csendes is, sőt az szerintem cuki. 18/F
2017. febr. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aki valójában azt mondja,hogy fenék,meg mell tényleg hazudik. Sokkal fontosabb egy lányba az,hogy milyen a belső tulajdonsága,hogy hogyan érzem magam a társoságába. Tehát nekem a belső sokkal,de sokkal jobban számít külső. Legyen egy lány kedves,megértő,legyen velem őszinte,és hűseges. Tévhit,hogy a külső dominál sokkal fontosabb,hogy az adott lány melett kitudjak teljesedni,és mellete önmagam tudjam adni. Nyilván persze függ a külső arra talán annyi,hogy szőke vagy barna hajú legyen(csakis hosszú) meg legyen az arca bájos.
2017. febr. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kulso: ne legyen magasabb nalam(176cm) hosszu haj(szoke ha lehet :D) ne legyen duci...belso: kedves, vicces, romantikus,(ilyennel meg nem talalkoztam) :D
2017. febr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!