Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit gondoltok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit gondoltok a visszahúzodó lányokról?

Figyelt kérdés
Az olyanokra értem akik inkább ülnek otthon egyedűl zenét hallgatnak vagy akár festenek ,akik nem járnak el sehova,csendesek, és akiknek nehezen megy a barátkozás ,ismerkedés.

2017. febr. 27. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem főleg azok tetszenek. Megtetszetek már más lányok is, de ha két lány közül választanom kéne (egy bulizós és egy otthon ülös között) akkor az otthon ülöset választanám.
2017. febr. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért annyira ne legyen visszahúzódó, hogy ha hozzászólok, akkor sírva meneküljön haza. De ha kicsit szégyellős, az nagyon tetszik.
2017. febr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát én is ilyen vagyok. És a krássom azt mondta hogy ez azt jelenti hogy az illető érettebb gondolkodású legtöbb társánál, sokkal megfontoltabb,és nagyon érdekes.
2017. febr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát én is ilyen lány vagyok. És a krássom azt mondta hogy ez azt jelenti hogy az illető érettebb gondolkodású legtöbb társánál, sokkal megfontoltabb,és nagyon érdekes.
2017. febr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én is ilyen vagyok és mivel nem nagyon barátkozom ugymond senkivel így fiuknál nem is probálkozom, félek a visszautasítástól. Ezért is érdekel a fiúk véleménye is. Otthon sokat gondolkodok mindenen , festek , rajzolok ,szinte mindig zenét hallgatok , és nem hiszem ,hogy ilyen lány egy fiúnak is kellene.
2017. febr. 27. 17:56
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem kellesz, és most nehogy megsértődj, mert azt se tudják, hogy létezel. De honnan is tudnák, amikor nem ismerkedsz, nem barátkozol, nem is adsz lehetőséget magadnak. A leírásod alapján nagyon aranyos lánynak tűnsz, de az a baj, hogy ebből semmit se tud senki, mert nem ismerkedsz velük. Szóval hajrá!
2017. febr. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó köszönöm a választ , de őszintén egy olyan mint én ,hova menjen ismerkedi ? A suliba mindenki a zárkozott sötét csajként ismer, bulizni egyértelmű ,hogy nem járok. Az utcáról szólitsak le embereket? Mit tegyen egy olyan mint én?
2017. febr. 27. 18:34
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

Nekem nagyon szimpatikusak a visszahúzódó lányok.


Viszont nehéz megállapítani, hogy a zárkózottság általános, vagy pl. az adott személy, aki érdeklődik irántad, úgy is értelmezheti, hogy nem akarsz még hozzászólni sem és nem jössz be neki, ezért inkább hozzád sem szól, nem kezdeményez.


Hol tudnak a nem társasági emberek ismerkedni?

Könyvtár, mozi etc.

Szoktak jönni a sablon válaszok.

De könyvtárban lehetetlen ismerkedni, moziban detto.


Szóval nem egyszerű a helyzet.

Mivel gondolom Neked is a visszahúzódó emberek szimpatikusak, otthon ülve nem fogtok egymással találkozni.


Szerintem az egyetlen járható út, ha ismerősökön, barátokon keresztül próbálsz ismerkedni.



Egyébként nagyon értékelendő, hogy vannak, akik nem a "cigi, pia, haverok", hanem a művészetek érdekelnek inkább.

Kevés ilyen (fiatal) ember van már manapság.

Meg kell/kéne őket becsülni



F20

2017. febr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. febr. 27. 19:02
 10/11 anonim válasza:
100%
Nekem pont az ilyen lányok jönnek be, mivel én sem szeretek bulikba járni, de azért szerintem legalább heti egyszer mindenképp menj el valahova a barátnőiddel vagy kezdj el sportolni vagy valami másfajta hobbit, ahol tudsz ismerkedni.
2017. febr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!