Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek milyen az álom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen az álom pasi?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok.
2017. febr. 27. 17:38
1 2
 1/13 anonim válasza:
45%
190 cm magas, jóképű, izmos, 90 kiló, 22 cm-es pénisszel és ne legyen szűz és legyen sok pénze, meg saját lakása.
2017. febr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Nekem a idealizált fiú a következő: kék/zöld szem, sötét hullámos/göndör haj. Izmos, férfias testalkat. Legyen intelligens és humoros. Legyen olyan szakasztikus humora, mint nekem. :D Értsen a zenéhez, játszon valamilyen hangszeren vagy legalább tudjon énekelni. A világnézetünk egyezzen meg, és az sem gond, ha a zenei ízlésünk is. Ne legyen nagy sportember, aki egész nap edzésekre jár.

Ezek persze egy álom pasit jellemeznek, és tisztában vagyok vele, hogy ilyen nincs. Nem is várom el ezeket mind egy fiútól, de plusz pont, ha valami illik rá ezekből. :)

2017. febr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Amilyen a vőlegényem.:)).❤❤❤ Fekete haj,zöld szem. Szálkás testalkat. De a tulajdonságai a legjobbak. Reggel mindig mosolyogva ébredek,mert egyszerűen,nem tudok nem nevetni azon, ahogy kinéz. Humoros is. Törődő. Lehet vele veszekedni,mindig jókat vitázunk,persze nem állandóan,de néha kell egy kis vita,szóval imádok vele vitatkozni. És kedves,megértő,nem egoista,szereti a gyerekeket,megbízható,határozott, ahh soroljam még.

Bocsánat amúgy egy kicsit lehet nyálas lett. De irtóra szerelmes vagyok.:)).

2017. febr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom mindig felébredek a jó résznél..
2017. febr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Ja 19L. 3-as voltam.
2017. febr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Jah igen... izmos, de ne sportoljon. Értjük!
2017. febr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Paul Walker főleg belsőre, de külsőre is^_^
2017. febr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

Magasabb, vagy egy magasságú velem,( kb 170 cm.) Vékony, göndör sötét haja van, sötét szeme. (+ szemüveg, nemtom miért az olyan joo xd)

Angyalian mosolyog és aranyosan beszél.

Egy álom lenne, ha elfogadna annak amilyen vagyok. Szeretem az okos fiúkat :3

Álom pasi <3 <3 aw.

2017. febr. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A szemüveggel én is így vagyok.Egyszerűen teljesen idáig vagyok,ha a párom felteszi az övét. Abban olyan komolynak tűnik és aaahhh egyszerűen imádom.💋❤💙💙💝💞💞💕💖3-as voltam.
2017. febr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Kedves hatos, látom a szövegértéssel gondok vannak. :) Azt írtam, hogy ne járjon éjjel-nappal edzeni, nem azt, hogy ne sportoljon. Én is sportolok és elvárom, hogy a párom se legyen egy sörhasú, lusta valaki. De ne ez legyen az élete. Volt már szerencsém olyan sráchoz, aki versenyszerűen úszott. Sajnos sosem volt rám ideje, minden az edzésekre ment el. Amivel semmi baj nincs, az ő élete, de én ilyen emberrel nem tudok párkapcsolatban lenni, mert nem egyezik a napi rutinunk, tök más az időbeosztásunk, fontossági sorrendünk.
2017. febr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!