Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt egy srác aki mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy srác aki mindig rámírt, néha én is. De most nem ír vagy egy hete és utoljára én írtam rá! Utoljára is úgy beszéltünk mint akik nagyon jól kijönnek. Én nem akarok ráírni mert félek hogy már nem érdeklem, akkor meg már felesleges probálkoznom?

Figyelt kérdés
Szóval ha tetszik nektek valaki és beszéltek is rendszeresen és egyszercsak nem írtok többé neki az azért van mert már mást találtatok vagy csak időre van szükségetek? (Fiúkhoz szól a kérdés) 17/L

#fiú #segitsezek
2017. febr. 27. 19:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi a pontatlan fogalmazásért!:/
2017. febr. 27. 19:57
 2/3 anonim válasza:
100%
Lehet csak azt varja h te irj neki, hogy megnezze hogy fontos e neked o.
2017. febr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2.-nak igaza van. Én is szeretem, ha egy lány csak úgy rám ír, így érződik, hogy gondolnak rám. Szerintem írj rá, hátha.
2017. febr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!