Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez így még normális? Én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így még normális? Én változtatnék, de mindig felhozza ezt a témát.

Figyelt kérdés

2 hónapja járunk a barátommal. Eddig nagyon jól megvoltunk. Sokat voltunk együtt, randiztunk, bulikban voltunk... Nemrég voltunk egy buliban, elég részeg lehettem és elmentem egy fiúval festéket venni a praktikerbe. Nem történt semmi közöttünk, csal vettünk egy rakás festéket. De a barátom naponta többször is felhozza, hogy mivan ha nem emlékszem rá, de összejöttem azzal a fiúval. Én megígértem neki, hogy soha nem megyek nélküle bulikban sehova. Én nem csalnám meg. De ő már folyamatosan ezzel cse.sztet. Mondtuk már h hanyagoljuk a témát. De nem. Próbáltam jóvá tenni, de csak ezen rágódik. Nem mellesleg ő meg együtt aludt ugyanabban a buliban egy csajjal, nekem ez mégse ilyen egetrengető probléma, nem feküdtek le.

Én 17 évas vagyok, a barátom 18


2017. febr. 27. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy ne féltékenykedjen. Azért az mégis csak durvább ha ő meg más lánnyal aludt.
2017. febr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van. Plusz attól még hogy részeg vagy ,nem kerülsz teljes mértékben önkívületi állapotba. Láttam már egy haverom aki kegyetlenül berúgott de még akkkr is tudt ,hogy nem meleg így amikor poénból rá akartam venni hogy egy másik srác haverját smárolja le ,nrm akarta.

Én is voltam egyszer nagyon-nagyon részeg(és arra egyáltalán nem vagyok büszke) de akkor se smároltam volna le egy lányt mert tudtam hogy nem vagyok lezbikus stb.

Ebből csak azt akarom kihozni hogy egyrészt ha smároltok valószínűleg arra emlékeznél másrészt ha meg szereted a barátod és kó a kapcsolatotok nem smárolsz mással még részegen sem.

Ezt meg lehetne értetni vele. Részegség nem egyenlő azzal hogy valaki kifordulna az életéből..

2017. febr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!