Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányismerőseimre ha ráírok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányismerőseimre ha ráírok fb-n, hogy mizu, hogy megy az érdeklődési körük, hogy vannak, nem válaszolnak, alig állnak szóba velem, ha elhívom őket valahova nem érnek rá, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2017. márc. 1. 09:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Talán nem FB-n kéne próbálkozni, és talán nem ilyen "mizu?" kérdéssel amire mindenki ezt írja: SEMMI.
2017. márc. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha nem nyújtasz semmi újat, csak a szokásos "mizu?"-t, akkor mi okuk lenne szóba állni veled?
2017. márc. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Élőben is mennek órára meg sietnek edzésre meg mittudomén. Mi "újak" vannak akkor, amiket lehet nyújtani?
2017. márc. 1. 11:18
 4/13 anonim ***** válasza:
Küldözgess szar memeket, nekem bevált :D
2017. márc. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
3%

Ha lány lennék és valaki rám írna, hogy "mizu", bizony válaszolnék.

Egyetlen szőval: "közöd"?

2017. márc. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát, ha nekem ilyet írnál, én sem állnék szóba veled. Tessék élőben, rendesen ismerkedni!
2017. márc. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6%

Legalább visszaírnak.Én annyit válaszolnék, hogy anyád pics@ját kérdezd.

Utálom a felszínes, tömeg embereket akik így próbálnak "sikeresen kommunikálni."

L

2017. márc. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
9%
De akkor megis hogy a szarba kezdjen egy fiu beszelgetest, ha jottok itt az anyad p*csajaval..hozzateszem en max akkor irnek ra csajra ha bejon de semmilyen formaban nem tudok eloben vele talalkozni es akkor se mizuval kezdenem, de ha meg kerdezem milyen napod volt ugyanott vagyok. Sok lany rinyal hogy kozod meg ilyenek de ha bele gondolnanak a fiuk helyzetebe rajonnenek hogy qurvara nem konnyu, hisz beszelgetest a legsablonosabb temaval lehet kezdeni. Eloben se ugy mesz oda, hogy feldobod kezdo temanak a tehenek fejeset...
2017. márc. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, kedves Utolsó, de azért van különbség egy látszólag odavetett "csá, mizu?" meg mondjuk a következők között (csak példák):

1. Szia! Hogy vagy? Látom, voltál Bécsben/Rómában/Madridban... Hogy tetszett? Én is imádok utazni, és érdekel minden külföldi nagyváros.

2. Szia! Mi újság? Látom, voltál színházban. Én is nagyon szeretem a színházat, sokat járok. Tudsz ajánlani valami jó darabot? Nekem tetszett a...

3. Szia! Hú, most látom, hogy olvastad XY könyvet. Ajánlod? Szeretek olvasni, de ezt eddig még nem ismertem.


Nos, ha már facebook, amiről ugyebár ilyen és hasonló dolgokat lehet megtudni az emberekről... Én jobban értékelném, ha már rámír valaki, akkor olyasmiről írna, ami érint/érdekel/mutatja, hogy tényleg érdeklem őt én is. Egy csá, mizuval mit kezdjek!? Amellett, hogy abszolút bunkóság ismerkedéskor egy lánynak ilyen szlengesen írni.

2017. márc. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Fiú vagyok és a 9-essel teljesen egyetértek. :D Ne sírjatok már, ha nem vagytok képesek az alapszintű kommunikációra, akkor nem való nektek egy embertárs sem...
2017. márc. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!