Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társaság kerülő, visszahúzódó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társaság kerülő, visszahúzódó lányok, hogy lehet hozzátok közelebb kerülni?

Figyelt kérdés
Megtetszett egy ilyen lány (osztálytárs) és szeretném jobban megismerni, csak hát, amint azt fent is írtam nem túl egyszerű vele elkezdeni beszélgetni. Az se segít sokat, hogy a suliban sosincs egyedül, mindig egy barátnőjével van. Na meg elég furán nézne ki, hogy hirtelen beszélgetni akarok vele, pedig már egy ideje osztálytársak vagyunk és soha nem szóltam még hozzá.
2017. márc. 1. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Pl segíts neki cipelni vmit (könyveket, tesin kiskaput) vagy segíts neki ha nem ért vmit.. Aztán kezdjetek el beszélgetni.Tudakold meg valakitől,hogy mik érdeklik, azokról biztos szívesen beszélget veled,ha szimpatikus vagy neki.Ha majd hagyja,hogy segíts stb. Akk szimpi lehetsz neki.

Remélem tudtam akár egy kicsit is segíteni.

2017. márc. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha felos vagy, akkor neten irj ra valami sulis indokkal. Aztan probald ismerkedos iranyba elvinni a beszelgetest. Ha vevo ra, akkor azt erezni fogod. Utana meg ha neten mar dumaltatok, eloben se lesz fura. :)
2017. márc. 2. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!