Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérlek adjatok tippeket mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek adjatok tippeket mit tegyek hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon tetszik nekem egy fiú, de nemtudom hogy érjem el hogy én is tetszek neki. Valami tipp hogy hogyan? Mert nem akarok nagyon nyomulós lenni ha neki én nem tetszek 😟 de ez így már nagyon rossz fél éve csak figyelem és ahh 💓😖

2017. márc. 5. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézz hosszan a szemébe és mosolyogj
2017. márc. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
VÓTMÁ!!!!
2017. márc. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is nagyon sokàig szenvedtem így (A Sràc immàr több mint egy éve jön be nagyon nagyon ) , szenvedek így. Azt tudom mondani hogy ha olyan sokàig bambulod akk egy idő utàn ugyis észreveszi akkkor meg aztàn vesd be minden bàjodat ;) mosolyogj sokat és próbàlkozz diszkréten a közelébe kerülni, és ha ugy érzed hogy ő is többet figyel ràd akk ha van merszed próbj rà írni.... egy a fontos! Ha nem ír vissza ne eröltesd .....
2017. márc. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem is néz egy lány, de nem merek odamenni hozzá olyan szép. Ha látom, hogy néz a szívem majd kiugrik a helyéről. Sajnos nem vagyok valami helyes, legalábbis szerintem.
2017. márc. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!