Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Miben viselkedtek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Miben viselkedtek maskepp azzal a lannyal, aki tetszik, mint akivel csak baratkozni szeretnetek, HA csak interneten beszelgettek?

Figyelt kérdés

Facebook-on es instagram-on?

Tehat peldaul likeoljatok a kepeit, tobbszor irtok ra, probaltok talalkozot lebeszelni vele? Vagy hogy lehet eszrevenni, ha valaki nem csak haverkent tekint ram?:)



2017. márc. 12. 02:13
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
próbálsz vele olyan találkozót szervezni ahol kettesben vagytok. Havert kettesbe elhívni azért nem szokás na. 18/f
2017. márc. 12. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De ha mondjuk eddig sosem talalkoztunk?

Nehany honapja ismerem (netrol). Nem lakik annyira messze, igazabol olyan tavolsag, amit siman le is biciklizik az ember.:D (nem tobb tiz kilometer, tiz sincs szerintem)

Amikor megismertem, volt baratnoje, kesobb nekem is lett baratom, igy alap volt, hogy csak neha elhulyeskedunk es talalkozni sem terveztunk.

Nehany hete szakitottak es nem sokkal utanuk en is csatlakoztam a szinglik taborahoz:D, azota nem sokat beszelgettunk, de az a nem sok is tartalmasabb volt, mint eddig. Legalabbis szerintem.

Instagramon bekovetett (en pedig vissza) es belikeolta az utolso kepem, amin latszik az arcom kb. negyede :D de a tobbin meg ennyi sem.

Kerdezgeti, hogy megyek-e majd vele ide meg oda, meg hogy mikor talalkozuunk... Ja, valahogy igy, igazabol mint egy szimpla havertol. Vagyis, haverral mennyire szokas talalkozni? Meg akkor is, ha sosem talalkoztak? Igazabol tudom, hogy ha nem most, akkor majd eloben fog havernak sorolni, mert az elozo baratnojebol itelve nem vagyok az esete (konkretan az ellentete vagyok), de azert jo lenne tudni, hogy mi is a helyzet jelenleg.

2017. márc. 12. 03:29
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Jaaa, hogy neten megismerni valakit majd beleszeretni és ezt kimutatni. Sehogy. Neten soha nem ismerkedtem ès nem is fogok.
2017. márc. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én midnenkivel rendes vagyok:o
2017. márc. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem beleszeretni! Csak ha mondjuk ugy erzed, hogy szimpatikus es o akar lehetne tobb is, mint barat...
2017. márc. 12. 09:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebből még nem dőlt el, bár inkább azt mondanám hogy tetszel neki. Ez még lehet baráti, lehet nem az. Én barátokkal ketten azért nem szoktam szinte soha találkozni, csak ritkán, és nem úgy hogy eljárni ide-oda. Főleg úgy hogy miután szakítottam, csak akkor hívom el ide-oda. Ebbe belegondolva, kétlem hogy baráti, ha eddig nem hivogatott. 18/f első voltam
2017. márc. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!