Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri foglalkozni egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri foglalkozni egy ilyen lánnyal? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Na,17 éves fiú vagyok,és van egy 15 éves lány. 1 éve januárba ismertem meg,majd májusig beszéltünk,de összevesztünk,ezért nyáron nem is beszéltünk egy szót se.Augusztusba rámírt hogy hiányzik neki a beszélgetés stb,Szeptemberbe meg elkezdtünk találkozni es hát nagyon hamar szerelmesek lettünk egymásba.Novemberbe viszont egyik napról a másikra megváltozott. Szakitott velem mert hogy nincsennek érzései,és emiatt öngyilkos akart lenni..Aztán novembertől nem beszéltünk most januárig,én írtam rá,de hát bunkó volt ezért hagytam.

Viszont 1 hete rámírt hogy nagyon hiányzok neki,és hogy úgy érzi hogy szeret,mert nagyon sokat gondolkozott..HÁt én örültem ennek ezért elkezdtem vele beszélni,1 napig beszéltünk normálisan,aztán 3 napig vissza se írt.Mikor bezzeg ismerősőm ráírt neki egyből visszaírt.Ezért inkább hagytam. Viszont tegnap találkoztunk a meccsén,leült magába és végig engem nézett.Meg sírt is amúgy.Aztán elkezdtünk beszélni és kiderült hogy azt várta hogy odamenjek hozzá.Megkérdeztem hogy amúgy mit érez irántam és azt mondta hogy érez valamit...De nemtudja mi van vele.Facen is mindig en irok sokat ő meg 2-3 szavakba válaszol,de elvileg ő szeret,és azt várja hogy találkozzunk mert akkor elvileg "Lehet,de nem biztos,hogy minden olyan lenne mint régen".

Szerintetek megéri foglalkozni vele? Én november óta nem tudtam belőle kiszeretni.


2017. márc. 12. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem éri meg energiát fektetni ebbe az egészbe. Nagyon bizonytalannak tűnik a srác, időpazarlás lenne az egész.

Aztán vigyázz, mert ha meg elhatárolódsz tőle öngyilkossággal fog fenyegetőzni :D

2017. márc. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bocsi a lány, elírtam
2017. márc. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Mondd meg neki, hogy szeretnéd ha határozott lenne, mit szeretne tőled mondja meg őszintén.

Én ezt tenném, élőben, személyesen megkérdezném, hogy mi merre hány méter.

Ha nem akar tőled semmit akkor hagyjátok egymást.

2017. márc. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!