Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért reménykedek ezekben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért reménykedek ezekben? Miért van ez velem? Mit tehetnék ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy csaj haverom, aki az egyik lány osztálytársának (legyen X) a párkapcsolati életéről kérdezte meg. Kiderült, hogy van pasija. Az egyik barátnőjének (legyen Y), aki egyben az osztálytársa is, neki a bátyjával jár vagy járhat. Amióta ezt megtudtam, azóta várom, hogy tegyen ki valamit, amiről tudom, hogy kapcsolatban vannak. Ez esetben szeretnék próbálkozni Y-nál, mert szimpatikusnak találom és nagyon tetszik, de nem akarom, hogy később emiatt vesszenek össze és így nem tudom, hogy nála próbálkozzak-e vagy sem. De mindeközben azt is remélem, hogy a csaj haverom csak kamuzott valamiért X-szel kapcsolatban vagy X csak kitalálta ezt valami miatt, mert remélem, hogy akkor próbálkozhatnék X-nél.

Sosem volt ilyenben részem, nem is akarok senkit sem hülyíteni, sem szétválasztani, barátnőm sem volt még, de nem is az a fajta srác vagyok, aki egy csajozógép és mindenkit csak úgy megdug, mert én nem tudok próbálkozni, ha nincsenek érzéseim a kiszemelt lány iránt.

Mit gondoltok erről az egészről? Miért lehet ez? Mitévő legyek? 20/f



2017. márc. 13. 22:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Beszélgess személyesen a lánnyal,aki tetszik neked. Úgyis kiderül,hogy,mi a valóság. :)
2017. márc. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!