Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg fura, bizarr fétis,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg fura, bizarr fétis, hogy nekem a vékony fiúk jönnek be? 15L

Figyelt kérdés

Most mondom, hogy undorodom ezektől az egoista, arrogáns, ecsetfejű, csőgatyás személyektől, és sosem értettem, hogy az "egyszálbelűséget" miért veszik sokan egy kalap alá a páwasággal. Egy ember stílusa/személyisége egyáltalán nem a testalkatától függ. Egy fiú attól még simán lehet teljesen normális és kedves, mert vékony, egyáltalán nem ettől függ.


Szóval nekem mindig is a vékony, már-már sovány fiúk jöttek be. Már azelőtt is ezen a véleményen voltam, hogy hallottam volna róla, hogy állítólag "a soványakat csak divatból szeretik a lányok" (különben is, manapság inkább szidni meg lenézni divat a vékonyakat). Természetesen a sportos, szálkás testalkat jön be a legjobban (amikor a kevés testzsírhoz némi izom is társul), és az átlagos testalkat is lehet vonzó, de nekem sok lánnyal ellentétben valahogy sosem voltak eseteim a kigyúrt, vagy ducibb fiúk. Eddig minden fiú aki tetszett 65 kg alatt volt (170-175 centis magassággal). Ez lehet azért is van, mert én is rendszeresen sportolok és vékony vagyok (49 kg és 163 cm), és a saját "fajtám" tetszik. De tényleg olyan beteges dolog, hogy valakinek nem a "nagydarabok" az esetei? Itt gyakorin olvastam már egy-két ehhez a témához kapcsolódó választ, és csak nézek, hogy egyesek mennyire lenéznek másokat, csak mert az illető a sportolás miatt nem tömegel meg anyám kínja. Kamaszkorban szinte mindenki sokat mozog és mellé gyors az anyagcseréje is, inkább az a természetes, hogy valaki ezek mellett tizen akárhány évesen nem 85 kiló. De kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is, és, hogy miért kell valakit lenézni emiatt. Én se nézek le senkit a testalkata miatt, csak van, ami nem jön be, de nem problémázok rajta, ha másnak meg pont az az esete.


2017. márc. 18. 15:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ízlések és pofonok..
2017. márc. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

És az mennyire fura ha nekem vékony, sportos fiú létemre a teltebb, kicsit ducibb lányok tetszenek...? :/


15/F

2017. márc. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
na bárcsak rám is egy ilyen lány találna,mert olyan srác vagyok amit leírtál hogy bejön,és az olan lányokat szeretem akik magamért szeretnek,a személyiségemért,a külsőmért ahogy van nem pedig amit az elején leírtál 17/F
2017. márc. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Természetesen semmi gond nincs ezzel.


Vékony fiúként én is néha csak nézek nagyokat, mikor egy kalap alá veszik a soványságot a divatb*zisággal, beképzeltséggel stb.

2017. márc. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Végre valaki leírta ezt a kérdést ! Hozzáteszem 177 cm vagyok és 65kg de 5-6 hónappal ezelőtt még csak 56 kg voltam (elkezdtem kondizni) . És lehet nekem is ez valami fétis vagy nem tudom de nekem a vékony lányok jönnek be. De azok brutálisan bejönnek. És ez teljesen jogos ,hogy valakinek nagyon gyors az anyagcseréje és bármennyit ehet de nem fog hízni... Volt időszak amikor emiatt voltam (depis) mert akármennyit ettem egyszerűen nem híztam. Aztán később jöttem rá hogy el kéne járnom kondiba, de ez már más téma. Az előzők már leírták helyettem, hogy ízlések és pofonok..

Ja és még egy gondolat! (kicsit magamat védem) Szerintem attól ,hogy valaki követi a tömeget (ruháról beszélek) attól még nem kell páwa ge*i tudatlan gyereknek gondolni. Jó magam is a mostani divatot követem és szerintem nem vagyok bunkó,hülye,tudatlan egy szóval páwa... :C

2017. márc. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
15f 180cm 85kg vagyok van ezzel baj?????!!!! kicsit izmos
2017. márc. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
180 cm 85 kg hol izmos?100 kilósan már izmos lennél
2017. márc. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem muszály magasnak lenni.Pl.Bolo Yeung is 168 cm és elég jól néz ki

[link]

2017. márc. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Legalábbis izomzatilag
2017. márc. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Aki sportol, az nem vékony, drága.
2017. márc. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!