Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem hagy békén az osztálytársa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hagy békén az osztálytársam. Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,és van egy fiú osztálytársam aki folyamatosan zaklat. Fölemel,bevisz a wc-be,én meg alig bírok kiszabadulni a kezei közül. Folyamatosan simogat,tapiz,emelget és minden perverz dologról beszél nekem. Egyszerűen nem lehet leállítani. Ha már más fiúval vagyok akkor is ki van akadva és előttem veri meg akivel beszélgettem,de egyszerűen nem tudom őket szét szedni. Szóltam már az ofőmnek is,annyi volt hogy kapott egy igazgatóit,de ez nem igazán akadályozta meg a dolgában,ugyanúgy csinálta tovább. Már a suliba is félek bemenni,és azt is megkell gondolnom,hogy kivel beszélgessek. Már próbáltam vele megértetni a dolgot,beszélgettem erről vele de mintha a falnak beszéltem volna. Lány létemre az erőszak nekem nem megoldás,mert elég gyengén ütök,de ettől függetlenül mindent nevetek amit akkor csak tudok. Mit gondoltok,ilyenkor mit lehet tenni?

2017. márc. 19. 12:44
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*mindent bevetek
2017. márc. 19. 12:46
 2/14 anonim ***** válasza:
Hívd rá apádat vagy a bátyádat ha van.
2017. márc. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha elkezd tapizni, rúgd sípcsonton, lehetőleg bakancsban! Utána kérdezd meg, hogy a következő rúgás mehet-e feljebb?

Védd meg magad!

2017. márc. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#2 én is gondoltam erre,de apukám kint dolgozik Angliában. Van egy bátyám,de ő csak röhög rajta..nem igazán érdekli.:/
2017. márc. 19. 13:22
 5/14 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm,kipróbálom legközelebb! :)
2017. márc. 19. 13:23
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne engedd, hogy ez határozza meg a mindennapjaidat. Más hülyesége miatt te ne korlátozd magad. Ha lehet vele beszélni, akkor osztályfőnököd hívja be és az ő jelenlétében beszélj vele és mondd el neki, hogy ez téged zavar és nem akarod, hogy csinálja.


Ha ennek ellenére folytatja, az zaklatás, ami bűncselekmény tehát szüleid és az iskola segítségével forduljatok a hatóságokhoz.

2017. márc. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd annyiban.

Rúgj, üss, harapj. Ha ezzel olyan gondja lesz, amit az igazgatóságnak is jelent, akkor higgadtan közölheted, hogy veszélyeztetve érzed magad az iskolában, aminek megszűntetése érdekében az intézmény nem hajtotta végre a megfelelő eljárásokat.

Többi osztálytársad nem tesz semmit? Itt félholtan bicegne haza az a szerencsétlen, ha ilyet csinálna egy nővel.

2017. márc. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondja szarul a 2. Tényleg vegyél fel bakancsot, és rugdosd agyon amikor ilyeneket csinál. Nehogy már egy ilyen paraszt miatt ne tudj iskolába járni. Kettőt rúgsz, aztán megmondod neki a következő a lába közé fog menni. Nem viccelek. Ha ennyire zavar a dolog, amit elhiszek, akkor tedd ezt.
2017. márc. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ez a rugdosódás szerintem nem a legjobb ötlet, ez egy agresszív állat, simán lehet, hogy a kérdezőt is megveri, ha elkezdi rugdosni őt.


A szüleiddel próbálj meg beszélni meg az osztályfőnökkel, hogy nem hagyta abba. Normális esetben ha semmi nem használ, kicsapják a fiút. De sajnos lehet, hogy nem így lesz.

2017. márc. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Rúgd tökön erőből, aztán fekve mégegyszer.
2017. márc. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!