Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelentsen ez? Most mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelentsen ez? Most mi legyen? Szerintetek miért csókolt meg?

Figyelt kérdés
A fiu akibe szerelmes vagyok es a legjobb baratnom ket honapig kavartak de vegul nen lett belole semmi. A baratnom utan a fiuval volt egy hetes "baratsag extrakkal"unk, de a baratnom miatt nem jartunk. Egy honapig szinte nem is beszeltunk a sraccal de egy hete amikor a baratnom nem jött suliba lyukas oraban elhivott, hogy kettesben legyunk es megcsokolt. Mondta h ne beszeljek errol senkinek. A baratnom kitalalta, hogy ujra szerelmes a sracba es jarni akar vele. Mondjam meg neki h csokoloztunk? Vagy akkor összevesznenk?

2017. márc. 21. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp mondd meg a barátnődnek, hogy tisztába legyen vele, mi is történt. Vagyis én ezt tenném. De lehet persze eltitkolni is, de később biztos, hogy ki fog derülni, mert "csak úgy" nemigen szoktak csókolózni az emberek. Jobb, ha tőled tudja meg.
2017. márc. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Hat ez enyhén zavaros. Tehat te szeretsz egy srácot és erre a legjobb barátnőd elkezd vele kavarni? Egyáltalán melyikőtöknek tetszett hamarább? Ha a barátnőd tudta és annak ellenére elkezdett vele kavarni akkor nem érdemli meg hogy a legjobb barátnődnek nevezd. Nálam eleve tabu az a pasi aki a legjobb barátnőmnek tetszik. Egyébként én a helyedben elmondanám a csókot, elvégre egy barátság mindig többet ér mint egy kaland. De ez a sztori alapvetően is zavaros. Ennyi erovel miert nem csináljátok hármasban? :D
2017. márc. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne mondd meg!Hogyha elmondod akkor lehet,hogy ràd is,de még az is megtörténhet,hogy a fiúra is mérges lesz.Maradjon titokban!Ha a szövegértésem nem csak,neked tetszik a fiú.Ha megcsókolt valszeg neki is bejössz,és hogyha jàrtok a baràtnőd belenyugszik.
2017. márc. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szóval hagytad magad megdugniű
2017. márc. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 #Sáresz válasza:

Én is nagyon hasonló helyzetben vagyok..

Hát ha a barátnőd és a fiú nem beszélnek olyan sokat egymással akkor inkább ne mondd meg..

Beszélj a fiúval hogy ezt miért csinálta, meg ha már megtette akkor miért legyen titok..? persze egyelőre jobb ha titok, még a barátnőd előtt is mert gondolj bele forditott esetben te hogy reagálnál..

De azt ne titkold a barátnőd elől, hogy kivel chat-elsz vagy ha beszélgettek és a témáról eszedbe jutott valami a fiúval kapcsolatban vagy akármii akkor nyugodtan mondd.. Ne beszélj róla egyfolytában, de jó ha a barátnőd tudja hogy szoros kapcsolatban vagy a fiúval..

2017. márc. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat,jöhetnek még🙂

Ja és azt elfelejtettem mondanj,hogy a baratnom tudja hogy nekem tetszik a fiu

2017. márc. 21. 18:02
 7/10 anonim válasza:
De most őszintén a szerelemre nem mindig adhatsz, mert vannak olyan dolgok, amikor egyszer csak elmúlik. Szerintem itt azon van a hangsúly, hogy magad sem tudod mit akarsz. Nem akarok tanácsot adni neked, de akkor mi értelme lenne egy párkapcsolatnak köztetek ha közben a másik lánnyal is együtt van. Szeretni nagyon szeretheted csak tudod azért gátlásaink vannak ebben az életben. Lehet a srác csak ki akar folyton használni téged, mert vagy már volt köztetek valami.Ennek mind az az oka, hogy ő így akarja folytatni veled tovább. 2-3 hónap amíg valamennyire alkalmazkodtok egymáshoz meg kialakulnak a számunkra fontos érzések. De hidd el a párkapcsolatok nagy részében vannak olyan dolgok amit nem tudunk és mindig valamelyik részről valaki bárkivel félrelép. Lehet ez akár egy alkalom. Elsősorban próbáld meg a bizalomra építeni a kapcsolatod teljes mértékben, de ha nem megy akkor ne szeresd. Minden valószínűséggel először akkor lenne érdemes csak elmondanod az egészet, ha az lány akivel együtt voltak egy futamidőre még mindig szerelmes az adott fiúba. De ne feltűnően derítsd ki ha megkérdezed, hanem próbáljad meg elrejteni és nem beszélni úgy róla, hogy ne jöjjön rá. Tudom elég alattomos módszer, de szerintem előbb utóbb úgy is az lesz, hogy a fiú megcsal téged és ő előbb lépni fog.
2017. márc. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Lehetséges azért mert mindig kezdeményezni akar veled elvégre, mert kezd kialakulni a viszonyotok egymással. De azért valószínűleg ha már lesz vagy volt is köztetek. Egyébként nagyobb mértékben lehet hogy vannak olyan emberek is az életedben, akiket pedig hagysz elszalasztani, mert megbántottak. Szerintem meg ha annyirán akarsz fus utána ahogy ő tette. De lehet hogy egy idő múlva faképnél hagy téged, valamint újra megpróbál megszerezni és így tovább. De egyébként a te érzéseid ezt mind te döntöd el ott a szíved mélyén. Azért ha 2 évig együtt voltatok annak már elhiszem hogy van értelme csak, ha megcsaltad amúgy is feltehetően, akkor meg szerintem nincs értelme folytatnod. De mind a te döntésed joga. Ha szívedhez ő áll a legközelebb mert kialakult köztetek egy olyan kapcsolat ami úgymond megszakíthatatlan, akkor egyáltalán nem veled majd az foglalkozni aki valóban szeretet. Szerintem próbáld meg újra egyúttal vele bármilyen módon is, de azok után már tényleg ne vágyakozzál újból, akik egykor szerettek téged de mostanra már elfelejtettek. Derítsd ki hogy tényleg akar téged. Attól hogy még megcsókolt nem feltétlenül jelenti azt, hogy tényleg megbízhatsz benne és akaratod ellenére akarni fog téged.
2017. márc. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Igazából az a bajom, hogy nem tudom,hogy ő szeret-e engem...

Ha meg nem szeret akkor minek csókolt meg?

De a barátnőmet, akit tényleg szeretett őt nem csókolta meg...

2017. márc. 24. 14:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Féltékennyé akart tenni. Erre nem gondoltál?
2018. jan. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!