Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Különc vagyok, de jól érzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különc vagyok, de jól érzem magam, viszont néha annyira érthetetlenek az osztálytársaim. EztnNem értem, valaki segítség?

Figyelt kérdés
Azért ebben a témakörbe írtam,mert most 7.-ben minden osztálytársam csajozik vagy ribiskedik.Én ezalól kivétel vagyok és semmi ja de cuki szivcsi édi bédi érzés sincs bennem mint a többiekben.Kissé értzelemmentesnek veszem magam észre,és ez tetszik.Azért jó mert külső szemlélőként látok mindent és itt jön a DE,ugyanis annyira szánalmasan próbálnak csajozni,hogy az valami szörnyű.Ez nem logikus még szaporodás kérdés tekintetében sem mert ahoz még társadalmilag nem elfogadott az életkoruk.Emllet színötös tanuló is vagyok és sűrűn nem értem hogy lehetnek ENNYIRE hülyék,azzal nem lenne baj ha nem értenék az anyagot,ezt megértem,de nem is akarják,végigbeszélik az órát(emiatt ebben az évben mi lettünk a horror osztály ahova minden tanár utál bejönni órát tartani)és ha leszidja őket a tanár szünetben őt ócsárolják.Én jóban vagyok a tanárokkal (tantárgytól függetlenül,mert az nem az ő hibája ha rühellem az adott tantárgyat),azért mert ők nem ostobák mint a legtöbb osztálytársam és nincs miért őket utálnom.Félreértés ne essék vannak barátaim az osztályon belül,pontosabban mindenkivel jóban vagyok.Rengeteg cselekvésük logikátlan és felesleges többek között ez a nagy csajozás,ami inkább valami pitizés féleség.Miért van ez?És én miért vagyok logikus gondolkodásra képesek,amikor ők nem?Talán felsőbbrendű evolúciós lépcsőfok lenné(na ez csak vicc volt,mert megártott az agymenők)

2017. márc. 21. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Éretebb vagy mint ők
2017. márc. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy felsőbb rendű. Csak max késöbb érő típus (gondolom én)

nálunk ugyan ez a helyzet (kb minden barátnőmnek van pasija, én meg csak úgy vagyok)

De szerintem eléggáz ha egy 7.-nek már ezen jár az agya.

(En 10.-es vagyok)


*az agymenők egy jó sorozat :D

2017. márc. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!És szerintem is elég ciki ha 7.-ben csak egy dologra tudnak gondolni (ami nem palcsinta vagy a pacalpörkölt)

10.-ben talán már antropológiai szemszögből a jelenlegi erkölcsi normák mellett már megfelelőbb,bár azt meg kell hagyni,hogy mindig a civilizáció határozza meg az erölcsöt.

Ment mind a kettőre a zöld pacsi

2017. márc. 21. 17:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Először is, az Agymenők (TBBT) egy remek sorozat. Örök kedvenc. Másodszor! Más a gondolkodásmódotok. Ők elég éretlenek, míg te próbálsz érett lenni, és a jövődre koncentrálni inkább, mint például a tanulás és a tanárokkal szembeni ellenszenv mellőzése. Ők azért vannak, hogy tanítsanak, néhány közülük elég rossz tanári készségekkel rendelkezik, de na, ha ebből él meg, ez van. Az osztálytársaidnál viszont inkább a "felnőttnek akarok tűnni, de nem akarok az lenni" szituáció áll fent. Ilyen például a csajozás, amiben még nem jók, túl fiatalok hozzá, de menőnek tartják, érdeklődnek az ellenkező nem iránt. Ez ezelőtt is így volt, csak most már nem ugyanazok a módszerek... Ezt leginkább a közösségi média befolyásolja. Ott mindenki a legjobb oldalát mutatja, nekik pedig tetszik, ezért leutánozzák. Komolyan mondom, mintha te lennél egy fiatalabb én :D Engem sem érdekeltek különösebben a fiúk, és mindig is érettebb voltam a többieknél. Mi is hangos osztály voltunk, szerintem egy kis fülkárosodásom is volt, mert folyton ordibált a tanár is, meg az osztálytársaim is... Szó szerint fáj a fülem. Majd ők is "képesek" lesznek a logikus gondolkodásra, csak későn érnek. (Igazából már most is képesek lennének, de jobban élvezik ezt az állapotot, belegondolni az élet nehézségeibe, felmérni a szituációkat, és a legeredményesebb döntést hozni nem túl mókás dolog.) Hagyd rájuk, majd idővel ők is rájönnek, milyen idiótaságokat csináltak fiatalon. Ez az élet része. Harmadszor, ami már nem igazán a kérdéssel függ össze, hogy figyelj egy kicsit a helyesírásra, (vagy elgépelésre) hogy még érthetőbb legyen a mondanivalód. És ne vegyél át túl sok személyiségjegyet Dr. Sheldon Coopertől, mint a Spockra való hasonlítási hajlam (az érzelemmentesség, amit azért csinál, hogy ne kelljen belebonyolódnia az emberi érzelmekbe, amiket nem ért) vagy a felsőbbrendűség érzet. Megnehezítik a társadalmi életet :D
2017. márc. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
fájt* ezt az időrendi hibát kijavítanám, nehogy azt higgyétek, azóta is fülfájásom van, annyira nem volt komoly, csak néha már átlépte azt a bizonyos fájdalomküszöböt :D
2017. márc. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!