Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előre közlöm, ez nem szokványo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előre közlöm, ez nem szokványos kérdés lesz! Milyen az ideális lány nektek srácok? A lenti szempontok alapján, esetleg kiegészititek, ha még mondanátok valamit.

Figyelt kérdés

1. Hogy nézzen ki, milyen az ideális külső, öltözködés, stilus? Mit utáltok egy lány küllemén?


2. Milyen legyen? Bevállalós, vad, esetleg visszahúzódó, szerény?


3. Mennyire fontos a műveltség? Vagy a butácska lányokat is szeretitek, akiknek ti lennétek a bölcs mester?


4. Hogy viszonyultok ahhoz, ha egy lány cigizik, iszik (mértékkel persze) vagy energiaitalozik?


5. Mennyire elvárás, hogy mutasson be a szüleinek és ti is bemutathassátok őt?


6. Ha várni kell rá a szexben, de nem keveset, az mennyire kiábránditó?


7. Legyen sportos, vagy inkább csajos?


8. Milyen idegesitő beidegződést, hisztit nem tudtok semmi pénzért tolerálni?


9. Nektek evidens, hogy meghivjátok őt, vagy ne is várja?


10. Mi a túl mű nektek? Smink, hajfesték, műszempilla. stb...


11. Milyen a tökéletes randi számotokra? Pl mozi, piknik, stb...


12. Legyen szűz, vagy nem gond, ha már nem az? (itt a 6-os kérdéstől vonatkoztassunk el)


13. Mennyre legyen önálló, mennyire legyen házias?


14. Elnéznétek neki, ha egyszer félrelépne, de rögtön zokogva bevallaná, esedezne és beismerné, mekkora hiba?



2017. márc. 21. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Ez egy teszt! Kapok rá jegyet is?
2017. márc. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%

Mindenki az alapján válaszol, aki épp tetszik neki.Logika.

L

2017. márc. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

--saját vélemény--

1. az ilyen "fekete" csajok nem jönnek be, ezalatt a darkosokra és az emos-okra gondolok (meg a hozzájuk hasonlókra), ha fekete ruhákat hordd az egyáltalán nem gond felőlem azt hordja ami tetszik neki

2. a legjobb ha otthon vad máshol pedig kicsit szerény

3. ha van pár alap tudása az jó de az se baj ha nálam sokkal okosabb. viszont ha nálam sokkal butább az kiábrándító

4. ha iszik az nem probléma, az energiaitalra nem tudok mit mondani mivel amíg nem kényszerít hogy igyak vele addig nincs vele gondom viszont a cigit utálom

5. nem elvárás de egy idő után nem rossz

6. hát azért ha több évet kell várni az kiábrándító tud lenni

7. inkább csajos

8. nem tudom igazából, de ha minden nap idegesít az nem túl jó

9. az elején meghívom aztán fele-fele (nekem se végtelen..)

10. szintén azt hordjon amit akar, ezt ő dönti el

11. mozi, séta de ha ő piknikezni szeretne akkor akár az is (nincs ilyen különleges randi ami nagyon tetszene)

12. teljesen mindegy, ez nem számít

13. jó az ha tud segíteni bevásárolni stb de nem kell hogy teljesen önálló legyen

14. ez több mindentől is függ ;)

2017. márc. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%

1. Szeretem a vörös hajú,szeplős lányokat, de egyébként teljesen mindegy. Öltözködésre is teljesen mindegy, lényeg,hogy ne legyen trampli, legyen benne egy kis nőiesség.

Legyen igényes! Ennek a hiánya, ami taszít egy lányban.


2. Visszafogott, de nem nyuszika, aki nem mer megszólalni és ki kell rángatnom belőle minden szót.


3. A műveltség tetszetős tulajdonság, de az intelligencia elengedhetetlen. A butácska lányok nem valóak párkapcsolatra.


4. A cigi nem kizáró ok, de hátrány. Az alkohol mértékkel nem probléma. Energiaital? Mértékkel igen.


5. 100%-osan.


6. Mit jelent a nem kevés? Hosszú hónapok kiábrándítóak tudnak lenni, mert én már nem vagyok olyan fiatal. Ha 15-16 éves lennék és a lány is, természetesen várnék sokat, de ennél idősebb lány már szerintem elég érett.


7. Mindegy. A csajos jobban tetszik, de nem kötelező.


8. Semmilyen hisztit nem tudok tolerálni.


9. Meghívom, mert ez az én dolgom. Persze,ha komolyra kezd fordulni a dolog, ő is tegye meg, mert ellenkező esetben azt fogom érezni,hogy nem igazán érdeklem.


10. Sok smink, agyonszolizott bőr.


11. Attól függ,hányadik.


12. Nem gond, ha nem az, de ha túl korán vesztette el, akkor nekem az teljesen kiábrándító.


13. Legyen önálló, ha nem is 100%-osan, de akit mindig irányítani kell, az nem biztos,hogy érett. Házias? Igen, jól jön, mert hosszú távú kapcsolatban fontos,hogy legalább ő is annyira legyen hajlandó ellátni a ház körüli tevékenységeket, mint én. Meg tudunk együtt főzőcskézni.


14. SOHA!!!!

2017. márc. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

1) Imádom a fekete és a lila szín keveredését. De igazából legyen egyedi és sötét stílusa, gótikus, de úgy mégis saját magához hű. :) Ez az öltözködés, külsőre - szeretem az alacsonyabb lányokat, a többi külső jellemet nem tudom leírni, természetesen szép arc, meg gyönyörű fehér bőr, alak nem olyan fontos, ne legyen se csontsovány, se túl kövér, ezen belül persze vannak kritériumok, de azokat nem igazán tudom megfogalmazni.


2) Változó, legyen vad velem, saját akarata, és legyen benne felfedezési vágy, valamint tudásvágy. Másokkal legtöbbször inkább szerény, felém jobban nyíljon meg mint bárki más felé. :) De ha lehet lepjen meg, és a szerénységből törjön ki egy démoni nőszemély, ha nem kap meg valamit amit akar. *-*


3) Legyen alap műveltsége, ezentúl igazából addig nem számít, hogy az adott helyzetben mennyit tud, ha mindig ott a vágy a több tudásra. :)


4) Cigivel nincs bajom, bár nemrég tettem le, de ha ez az "ideális lelki társ" lenne a személy, akkor vagy vele együtt dohányoznék, vagy ő szokna le.

Ivászattal sincs semmi gond, szerintem... mértékkel alaphelyzetekben, de tegye oda magát nyugodtan, ha pl, születésnapot ünneplünk.

Energiaital kizárva, gyűlölöm, roncsol és undorító. Heti 1-2 még nem gond, de ha többet iszik az már nagyon nem imponál számomra.

Ezekhez tartozik - legyen benne másban is. :)


5) Egyáltalán nem elvárás . . . Mi ketten létezünk, nem az egész családunk. :P


6) Nem igazán érdekel a szex.


7) Sportos, olyan szempontból, hogy egy erdős felfedező túrában megállja a helyét. Vagy akár együtt szaladgáljunk, ne legyen se finnyás se lusta. :)


8) Ha olyan dolog miatt hisztizik, amiről fogalma sincs. Ha utánanéz egy témának, amit ellenez a jellememben, és indokolni tudja azt, akkor megértő vagyok, de ha egy érvek nélküli hisztit levág előttem, azt gyűlölöm.


9) Meghívom, ha szükséges, de nem vagyok se papucs, sem ATM. :)


10) Smink egy bizonyos mértékig, addig amíg kiemeli a szépséget anélkül, hogy bármit is takarna, addig jó. A hajfestéket szeretem, minél extrémebb annál jobb. Műszempillával nincs gondom, ha neki tetszik, hát legyen.


11) Nem a megszokott - inkább egy elhagyatott épületben való graffitizés/túrázás. :)


12) Ez egy bonyolult kérdés számomra. Rosszul érint a téma. Több szemponttól is függ.


13) Önálló annyira, hogy megbeszéljük a tetteinket, de mindig önmagunk döntünk. Csak egyfajta jelzést adjon. :)

Házias... nem szeretem ezt a jelzőt, ugyanannyira, mint amennyire én, egymás tettei határozzák be a sajátunkat. Nem rabszolgát, hanem partnert akarok. :)


14) Igen, átéltem, tudom, hogy meg lehet bánni olyan szinten, hogy soha az életbe ne forduljon meg többet az ember fejében.

2017. márc. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

1.) Vékony alkat, vékony combokkal, közepes méretű mellek, helyes arc, hosszú haj, igényes smink (vagyis nem vakolás), jelenlegi divatot követő öltözködés. Ne legyen telt/kövér, meg igénytelen.

2.) Visszahúzódó, szerény, de ugyanakkor szenvedélyes is.

3.) Műveltség, intelligencia nem fontos, nem oszt nem szoroz.

4.) Cigi az hátrány, a pia mértékkel mehet, energiaital semleges.

5.) Szerintem érdemes hamar megismerni a másik szüleit.

6.) Túl sokat nem várnék rá, (bár van egy sejtésem, miszerint megfelelő technikával nincsen olyan, hogy váratna) de mondjuk ha 2 hónap után is ódzkodna, abból azt venném le, hogy nem vesz engem elég komolyan, és a kapcsolatunkat.

7.) Csajos.

8.) Magát a hisztit, ha durcázik, ha órákat fecseg a barátnőiről, hogy ki éppen a bff és ki az akivel éppen utálják egymást stb.

9.) Logisztikailag először egyszerűbb, ha én fizetek egy személyként, de ideális esetben hosszabb távon mind a két félnek nagyjából egyenlő részben kell hozzájárulnia anyagilag.

10.) Minden, ami nagyon mű hatást kelt, gumiarcot keltő púder, majdhogynem fekete szemek annyi szemfesték, műszempilla is felejtős. A festett haj az mehet, meg a műköröm is, ha szépen van megcsinálva.

11.) Valami kis séta egy parkban/természetben, beszélgetés, a másik megismerése, aztán ha jól alakulnak a dolgok, leülés egy padra, apróbb érintések, közeledés, majd csók, csókolózás.

12.) Ha szűz az előny, de egyébként mindegy.

13.) Ha házias az kis előny, de nem igazán szempont.

14.) Valószínüleg helyben elnézném, de tudat alatt lefokoznám a dolgot egy laza kapcsolatba, ahol nem lenne lelkiismeretfulldalásom, ha más nőkkel flörtölnék, és ha komolyabb alakulna mással, akkor pedig szakítanék.

2017. márc. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Engem elsősorban egy lány mosolya fog meg, nem kell ahhoz bomba nőnek lennie, hogy lenyűgözzön egy mosollyal. Továbbá fontos, hogy nőies legyen, ha valaki elegánsan van felöltözve, nőiesen, de szolidan az a gyengém. Utálni, hát nem is tudom...ezt a maid tömegpitsás öltözködést nem csípem.


2. Visszahúzódó, szexuálisan meg vad. Csak ez a két dolog elég ellentmondásos, ezért elég ritka. Ha egy lány nem kelt feltűnést, hanem csupán a küllemével fog meg az nagy piros pont.


3. Én szeretem, ha egy lány művelt, szeretném őt is meghallgatni, nem csak neki mondani mindent. Engem nagyon sok minden érdekel, ezért számomra fontos. Legyen érdeklődő, de ehhez nem kell kitűnőnek lenni, sőt az se érdekel ha nem tanul egyetemen, csak érdekelje a világ dolgai.


4. Én is dohányzom, bár mértékkel van mikor nem is cigizem, de ha rágyújtok 1-2 szál. Nyilván bulikban több, de a lényeg, hogy nem zavar, csak mértékkel tegye. A piálás se, de ne hányásig, az energiaital meg végképp nem. Nem a tulajdonom a lány hogy bármit megszabjak neki.


5. Egy idő után nyilván fontos, engem még az sem zavar, ha 1 hét után bemutat a szüleinek, legalább ők is nyugodtabbak kivel van a lányuk, titkolni valóm meg nincsen, szóval jackpot. :D


6. Nekem fontos a szex, de ha komolyan gondolom vele akkor nyilván toleráns vagyok amíg már ő is szeretné, de azért ne essen át a ló másik oldalára se..


7.Sportosan csajos..:D Viccet félre téve, ez a kettő nem üti ki egymást, én is sportolok ezért szeretem ha a lány is, de nem ettől függ persze. Ha figyel az alakjára, nem zabálja tele magát ha hízékony, akkor nekem már okés.


8. Nem szeretem ha gátolnak, én nem vagyok oda a nagypofájú lányokért, de a túl erkölcsösekért sem. Kettő között a legjobb, magyarán ne hisztizzen, hogy ezt ne csináld, azt ne csináld. Tudjon velem lazulni és ha nem muszáj felesleges dolgokért ne csapjon balhét. De hogy konkrétan is válaszoljak, nincsen konkrét dolog hogy na ezt nem tudnám soha, egyszerűen csak engedje el a piti dolgokat.


9. Nekem evidens igen, nyilván ha viszonozza azt értékelem, de nekem soha nem volt kérdés, hogy ki fizeti a mozit vagy bármit. Bár ezt semmiféle hátsó szándékkal, de megjegyzem, egy normális lány tudja, mikor kell egy ilyet viszonoznia, de ettől függetlenül nem várom el soha.


10. Smink mehet normális keretek között. Hajfesték se zavar, ha jól áll neki, hisz ő dolga. De azért maradjon meg a természetesség, egy lány úgy szép igazán.


11. Nincs tökéletes randi, jó estben mindegyik jó. Szívesen túrázom, megyek moziba, múzeumba vagy csak iszom meg egy kávét az adott lánnyal, a társaság a lényeg.


12. Nem zavar ha nem szűz, én sem vagyok az. És persze az sem, ha szűz. Persze azért van egy "exek száma" határ ami fölött nem jönnék össze lánnyal, de ezt az adott helyzetben mérlegelném, konkrét számot nem tudok mondani.


13. Szeretem ha házias, tud kicsit főzni, hisz én is tudok, legyen önálló valamennyire, ne essen kétségbe, ha ki kell vasalnia egy ruhát stb. Ha ezekhez hozzá se szagol, és még hisztizik is, ha csinálnia kell valamit, akkor az nálam nagyon rossz pont. De fontos, hogy annyit várok el házimunkában amire én is képes vagyok, de ha kell egy szívesség, tudjon segíteni.


14. Erre nem tudok válaszolni. Ez tényleg az élethelyzettől függ, valamilyen szempontból lehet elnézném neki, de lehet nem. Attól függ milyen érzéseket váltana ki belőlem. Bár azt vallom aki egyszer megteszi, az meg fogja nagy eséllyel máskor is.


Na ennyi lenne, már fájnak az ujjaim. :D 19f

2017. márc. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz a kérdés. Nos ez nekem is személyes vélemény.

1.Mindig más jön be az adott lányon lehet nem is zsánerem,de akkor is van benne valaminami vonzó. Ideális külső talán annyi,hogy kb olyan legyen mint én,tehát én sovány vagyok szóval ő is legyen az,de van,hogy kicsit husisabb is tetszik. Egy lány küllemén azt,hogy igénytelen ne legyen(feltételezem gyönyörű lány,illetve ápolt,de koszos a cipője na nálam az kizáró ok). Öltözködés amilyet ő szeret lehet városias,sportos csak ilyen rock-os,emos ne legyen.

2. Legyen bevállalós. Szeretem ha egy csaj nem kis élhetetlen igenis ő is tudja,hogy mit akar. Például szerettem ha csak úgy lekap az utcán vagy alkalmanként ő kezdeményezz.

3. Némileg legyen művelt mivel én is tanult vagyok. Nem kérem,hogy Einstein legyen,de azért valami tudása azért legyen.

4. Cigi nálam nem jön be,mivel én se dohányzok. Energiaital az nem zavar abba semmi rossz sincs.

5. Idővel elvárás azért csak látni akarom,hogy mégis honnan jött,honnan származik.

6. Egyáltalán nem kiábrándítő sőt inkább csak jobban megerősíti bennem a gondolatot,hogy nem könnyűvérű.

7. Inkább csajos,de ha picit sportol abból rossz sose sülhet ki.

8. Amikor minden egyes kis szösszenetért megy a hiszti. Na azt semmi pénzért.

9. Mármint elhívni étterembe vagy ilyesmire gondoltál? Ha igen akkor nyilván evidens a páromat szeretem ,tehát ennyi kedveskedés jár neki.

10. Hajfesték felesleges dolog főleg ha gyönyörű a haja. Smink nem zavar,de inkább csak alkalmanként sminkeljen -> inább a természetes szépség. Amit én nem szerettek és sose fogok az a szilikon mell.

11. A tökéletes randi nekem az ha tudunk romantikázni,amikor szabadjára tudjuk engedni az érzéseinket. Ebből kifolyóan inkább a piknik ad arra nagyobb lehetőséget.

12. Ez a XXI.század nem gond ha nem szűz.

13. Nem erőltettek semmit ha nem házias nem haragszok majd segíttek neki és akkor belejön. Önnálló azért legyen. Tudjun elintézni egy hivatalos ügyet mondjuk a főtávnál ne legyen ez probléma.

14. Nem félrelépés nincs. Szóval igen ellenzem

2017. márc. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

- A visszafogott külsejű lányokat szeretem, egyszerű öltözködéssel. Utálom az air maxet, a "rácsos" nyakláncot, és a túl sok ékszert.


- A visszahúzódó, szerény lányok tetszenek.


- Az a fontos, hogy legyen igénye a tájékozódásra. Nem gond, ha nem művelt, de érdekelje az, ami körülötte történik.


- Nem zavar, ha cigizik, mértékkel iszik, vagy energiaitalozik.


- Ne titkoljon el a szülei elől, de nem erőltetném a bemutatást, ha úgy érzi, úgyis szólni fog. Én nem tartom a kapcsolatot a családommal, szóval nem tudnám kinek bemutatni őt.


- Évekig nem várnék a szexszel, de ha nem szeretné rögtön, azt megértem, a lényeg, hogy ne húzzon fel addig, legalábbis ne játszon rá.


- A sportos és a csajos stílusnak is megvan a maga szépsége.


- Én alapvetően a hisztit nem tudom semmi pénzért tolerálni. Idegesítő beidegződésből is sok van, kezdve a kiskutyamániával és a celebimádattal az okoskodáson át a nyávogós hangvételig. Nem véletlen nincs senkim egy ideje. :D


- Meghívom, amikor tudom, de ne éljen vissza vele, és ne várja el.


- Nem zavar a smink, a hajfesték vagy a műszempilla, de amikor már kényszeressé válik, szóval anélkül nem mehetünk sehova hogy ki ne sminkelné magát, az borzasztóan. Mégegy idegesítő beidegződés! :D


- Bármi tökéletes, csak mozit ne. Volt már olyan is, de én beszélgetni szeretek az első találkozáskor, szóval inkább együnk valamit, ott úgyis kiderül néhány dolog. Például ha nem eszik sokat mások előtt, mert szégyelli. (Mégegy idegesítő beidegződés! :D)


- Lényegtelen, hogy szűz-e vagy sem, nyilván ha az, akkor másképp állok hozzá, de nem gond.


- Szeretem az önálló, házias lányokat. Én is tudok főzni, szóval jó móka, ha együtt összedobhatunk valamit. Azt viszont kifejezetten nem szeretem, ha döntésképtelen, és mindent az anyukájától kérdez, egy lépést se tesz meg nélküle. (Mégegy idegesítő beidegződés! :D)


- Nem, ha félrelépett, akkor szia. Zokogjon annak, akivel történt.


23/F

2017. máj. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!