Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány osztálytársam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Marci2002 kérdése:

Van egy lány osztálytársam aki nagyon bejön de 9cm-el magasabb nálam. És ezért nem merem neki elmondani hogy mit érzek. Mit csináljak? Mondjam meg neki és szarjak a többi emberre?

Figyelt kérdés
2017. márc. 21. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,érd el a céljaid,mert olyan úgysem lesz,hogy ne kössön vki beléd. Ha neked nem gond,hogy ő magasabb,akkor adott a lehetőség :)
2017. márc. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem nem annyira nagy akadály az alacsonyság :) tapasztalatból mondom mert nagyon kicsi vagyok :) 158 cm vagyok! :D Ha tetszik neked a lány akkor mondd el neki mit érzel :)

15/f

2017. márc. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is 9cm alacsonyabb párom van.

Mondd el neki. Egy esélyed van, ne szúrd el. ;)

14L

2017. márc. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek aki írt! Nagyon jólesett.:-)
2017. márc. 22. 07:01
 5/5 nagybotos ***** válasza:

1)Mondd el, h szerelmes vagy, szeretnél vele járni. Kérdezd meg ő mit szól ehhez

2) kérdezd meg zavarja-e a 10cm.


ÉS magasról, felnőttesen szarj le mindenkit.

Nagybotos

2018. okt. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!