Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenne eselyem a csajnal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilard999 kérdése:

Lenne eselyem a csajnal?

Figyelt kérdés
Szoval a csajt mar vagy 2 eve figyelem ,nagyon szep 17 eves en 18,1 suliba jarunk de neki a baratja retenettesen gazdag es a csaj is az,de egyik nap egyut tartottuk az orat es leszolitott es olyanokat kerdezett hogy mi a nevem,hova akarok tovabb menni(egyetem) es ilyesmik,aztan egyik nap meglatam es kosozntunk egymasnak aztan intett a fejevel hogy menjek oda,jot beszeltunk ,de most azon gondolkodom hogy csak baratilag tekint vagy tetszek is neki?Igaz szerintem nemfogja otthagyni a baratjat miattam :)) Igaz jolnezek ki vagyis nemvagyok ronda,nemvagyok gazdag csak atlagos,szerintetek lesz ebbol valami?vagy csak baratsag?

2017. márc. 22. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van baratja hagyd mar a fenebe.. Gondolom Te se orulnel ha a baratnod mas fuzogetne, En ezert nem allok szoba olyan lannyal akinek van baratja. De vegulis Te tudod.
2017. márc. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom ,nincs ertelme es nekem se esne jol,de tudom hogy ugyse lesz belole semmi..:)) mivel a pasas gazdag en meg nem :))es azert egy olyan lanynak megkel adni azt a luxust amit en nemtudok megadni
2017. márc. 22. 19:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Esélytelen vagy Szilárd :D
2017. márc. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nem
2017. márc. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1-esre ne hallgass. Az élet nem holdfényes lányregény, hanem kegyetlen szabályok mentén működő játék. Egy partner addig marad veled, amíg jobb vagy másoknál. Próbálkozó mindig lesz! A feleségem elmúlt 50, de még mindig van úgy, hogy rámozdul valamelyik kollégája. És ez így természetes. Elvesszük, aki kell nekünk, és megtartjuk, amíg el nem veszik tőlünk. Ha jók vagyunk, örökre a miénk marad. Ha lazítunk, ha nem adjuk meg neki azt, hogy nőnek érezhesse magát mellettünk, előbb-utóbb lecsapják a kezünkről.
2017. márc. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!