Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiányzik még mindig?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik még mindig?

Figyelt kérdés

Régebben volt egy fiú barátom akivel nagyon közel álltunk egymáshoz,mindkettőnk részéről több volt mint barátság,mégsem lett semmi sem.

Aztán összevesztünk,és màr nem tartjuk a kapcsolatot,csak szülinapokkor/ünnepekkor írunk egymásnak de semmi komolyabb. Egyébként egy suliba járunk.

Mostanàba elkezdett hiányozni,mert olyan jó volt régen..meg lehetett ele beszélni mindent,hazakísért a suliból,stb.:/

L



2017. márc. 22. 19:22
 1/4 A kérdező kommentje:
vele*
2017. márc. 22. 19:23
 2/4 anonim ***** válasza:
Természetes hogy hiányzik hisz gondolom még többet érzel ugyanúgy meg akkor is "barátok" voltatok és ha elveszítünk egy baràtot az természetes h hiányoznni fog még sokáig. Nem tudom mi lehetett ez az összeveszés de én a helyedben megpróbálnàm újra felvenni vele a kapcsolatot ha meg nem jön össze akkor ennek így kellett lennie de attól még egy próbàt megér. A remény hal meg utoljára:)
2017. márc. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Keress mást. Ha mindkettőtök részéről több volt, de mégse lett semmi akkor nem illetek össze.
2017. márc. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azért nem lett semmi se ,mert egy suliba járunk,és ha tavaly összejövünk és ha szakítunk az még 1-2 évig kínos mindkettőnknek.:)

Ráírtam,de most nemigazán megy a beszélgetés szóval lehet hanyagolni kéne :/

Szerintem már nem érzek iránta semmit sem..

2017. márc. 22. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!