Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vált ki ilyen érzéseket?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vált ki ilyen érzéseket?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel jó barátságban vagyunk, viszont én elkezdtem többet érezni, neki meg van barátja :/ Szalagavatón elképesztően gyönyörű volt, ki is rakott egy képet ahol a barátjának ad egy puszit, és ahányszor azt a képet meglátom, megszorul a szívem, egy időben rossz volt a kapcsolatunk, azóta már kicsit jobb, de abban az időszakban amikor megláttam azt a képet, akkor már majdnem sírtam.. Miért volt ez? Ennyire szerethetem?

2017. márc. 22. 20:06
 1/4 anonim válasza:

Gyengéd érzelmek kialakulhatnak észrevétlenül is. Én anno középiskolában szerettem bele 2 év alatt egy osztálytársamba. Legjobb barátok voltunk, az utolsó év vége felé egyszer meg azon kaptam magam hazafelé, hogy róla ábrándozok és röpködnek az egyszarvúak a gyomromban. Akkor jöttem rá, hogy fülig bele szerettem.

Úgyhogy igen, simán szeretheted annyira...

2017. márc. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Kinek esne jól ha látná ahogy az általa szeretett személy mással van úgyhogy én is alátámasztom :')
2017. márc. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha bele szerettél akkor ez természetes
2017. ápr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen...sajnos ilyen a szerelem.
2017. ápr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!