Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi van velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi van velem?

Figyelt kérdés

Par hete beszelek egy sraccal o 17, en 14.

Mar bevallotta hogy szerelmes lett belem egyszerien olyan edes de engem akkor is zavar az a 3ev es nem is e leghelyesebb es igy vegul azt ortam neki hogy mardjunk baratok:( azota alig ir es mar most hianyoznak a szivecskei, cukisagai es o is:(

Es igy nemtudom mi van velem de valahogy buntudatom van es nem akarom hogy mase legyen de magam mellett sem tudom igy elkepzelni:\

Koszonom az ertelmes tanacsokat:*



2017. márc. 22. 20:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Megfogod a telódat. Ráírsz facebookon. Elkezdessz vele beszélgetni és amikor már egy ideje beszéltek elhívod meginni valamit(a fiú dolga tudom, de ha egyszer elküldted akkor várhatod még elhív valahova). Ha elmentetek valahova akkor ott megpróbálod átvinni a témát ilyen szerelem dologba és ha még szerelmes beléd akkor le is van tudva. Ha meg már nem akkor meg keress mást.
2017. márc. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!