Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség kéne! Nem tudom mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség kéne! Nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval van ez a fiú, akibe belezúgtam és ő is visszaszeret, ez mind szép és jó, csak az a probléma, hogy ha elkezdünk randizni, járni, akkor én elveszítem a legjobb barátnőmet, mert ő is szereti ezt a fiút. Nem tudom mit csináljak!
2017. márc. 25. 06:59
 1/4 Az én történetem válasza:
Hát...........Ez nehéz kérdés......Mi lenne ha titokban járnátok?.....Senki semmit nem tudna.......De ha még kiderülne akkor annak nem lenne jó vége..........Velem is volt hasonló......Van egy fiú aki tetszik nekem és én is neki....Ebben az évben jött egy új lány......Mi a fiúval nem jártunk..Csak szerettük egymást csak nem barátként ...Egy kicsit jobban....A lánnyal össze barátkoztak.Szinte ő lett a legjobb barátom....(Csak az a baj hogy eddig volt egy másik bártnöm aki a BFF-em.)És ez a lány bele szeretet a fiuba.Én mondtam neki hogy mi a helyzet....De egyszerüen egész nap a fiút bámulta....Most lesz lassan 2 hónapja hogy össze jöttem a fiúval.És hogy hogyan szedtem le a fiúról a lányt?!Ezt mondtam neki:nem ússz olyan hajó után ami nem vesz fel teged! De ami felvenne azt ne süjeszd el!.....Esetleg van olyan fiú akinek tetszik a barátnőd?????Ha igen akkor szerintem cselekedj így ha AKARASZ!
2017. márc. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
en is Voltam mar ilyen helyzetben csak a masik oldalon. szerelmes voltam egy sracba aki osszejott egy baratnommel.. igen nem foglak altatni kezdetben iszonyuan faj az ilyen de en idovel meg tudtam bocsatani mindkettejuknek es most mar nem faj :) ne allj a sajat boldogsagotok utjaba egy harmadik ember miatt meg akkor se ha nagyon szereted.. ha ezzel pl. nem csaltok meg senkit akkor nem bun. de ha nem jottok ossze akkor vszeg mindharman szenvedtek.. ha a baratnod igazan szeret meg fogja erteni hogy nem akartatok fajdalmat okozni neki de nem volt mas ut :)
2017. márc. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Serintem előbb beszéld meg a baratnőddel, hogy tőled tudja meg.
2017. márc. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Most látom, hogy hibásan írtam xd *szerintem
2017. márc. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!