Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elrontottam egy kapcsolatot,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam egy kapcsolatot, hogy tudnam jova tenni?

Figyelt kérdés
Napokban egy fiuval talalkozgattam es eleg jol elvoltunk..de csak mint kaland..vegul csinaltam egy olyan bakit hogy elmeseltem egyik baratnomnek hogy en a pasival voltam es o meg visszamondta neki..a csavo mondta h nem bizik bennem igy es en ezt szeretnem helyrehozni hogy igen megis bizzon bennem..lecives segitsetek nagyon fontos lenne higy mit tudnek csinalni

2017. márc. 26. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nem igy megy hogy hopp mar bizok is benned.

A bizalmat nehéz megszerezni. Időbe telik. De 1 mp alatt el lehet vesziteni.

2017. márc. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De mit tehetnek?
2017. márc. 26. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!