Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác, aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, aki nagyon bejön nekem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lényegében a történet annyi, hogy iskolai sítáborból ismerem, de nem az én sulimba jár. (Csak azért jöhetett velünk kirándulni, mert ismeri a végzősöket akik szintén voltak kirándulni.) A lényeg annyi, hogy kissé ittas állapotban ismerkedtünk meg és smároltunk is. De józanon is nagyon úgy tűnt, hogy bejövök neki. Kirándulás után ráírtam, mert néha elég türelmetlen tudok lenni és nem volt kedvem megvárni, hogy ő írjon. Beszélgettünk pár napig, aztán direkt nem kerestem őt, de végül ő kereste ujra a társaságomat. Viszont most már egy ideje semmi. Ráírjak megint, vagy hagyjam a fenébe?


Én 16 vagyok, ő 19.



2017. márc. 26. 20:47
 1/1 anonim ***** válasza:
2017. márc. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!