Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, akik nagyon gyakran...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik nagyon gyakran beszélgetnek egy fiúval (akár élőben, akár interneten keresztül)! Ti hogy álltok az adott fiúhoz?

Figyelt kérdés

Csak barátnak tudnátok elképzelni, szerelmesek vagytok belé, esetleg úgy vagytok vele, hogy még nem tudjátok, mit szeretnétek tőle?

Milyen jelekre figyeljen egy fiú, amiből megtudhatja, hogy csak barátkozni akartok, vagy többet is szeretnétek tőle?



2017. márc. 31. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Szóval ezzel azt mondod, csak akkor lehet valakivel beszélni, ha tuti akarok tőle valakit, mellesleg mivan ha az adott lány sokat beszél egy fiúval, de mondjuk az a fiú az öccse/bátyja vagy apja, x rokona??

Ezen kérdésből csak annyi jön le, hogy egy teljesen idióta ember vagy, aki úgy gondolkodik, hogy mindenféleképpen valamit valamiért kell megtenni, mivan ha mondjuk az adott sráccal sokat beszél, de mindig csak veszekszenek? Elég kevés eshetőséget adtál meg, és amiket felsoroltál abban mi a rossz, komolyan néhany szerencsétlen fas* mint a hozzádhasonlók azt hiszik a barátság = a nullával, mert nem teheted be neki, akkor meg felteszem a kérdést, mi a fas*ért keresed még utána a társaságát, ha megmondta mi nem lesz soha? Ha nem bírod felfogni, vágd le a fa*kad..

Milyen jelekre figyeljen a fiú?? Áhhh nem nem tettek fel 1000+1 ilyen kérdést és a neten sem találsz semmi ilyesmit ami általánosságban jellemzné, hogy mikor érdeklődik az egyik nem a másik iránt, ha nem értetted volna ez irónia volt, gondoltam segítek, mert látom neked elkél belőle.

2017. márc. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1-es, te elmebeteg vagy, nagyon durva szövegértelmezési problémákkal!


Én nem azt mondtam, hogy csak akkor lehet valakivel beszélni, simán csak MEGKÉRDEZTEM, hogy azért beszéltek-e vagy sem, illetve kíváncsi vagyok arra, hogy mik azok a jelek, amiből ezt meg lehet tudni.

2017. márc. 31. 20:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egy fiúval beszélek mind élőben, mind interneten keresztül a legtöbbet. Gyakorlatilag a legjobb barátom. Jelenleg csak, és kizárólag barátnak tudom elképzelni, de azt nem tudhatom, h mi lesz... Az meg, hogy milyen jelek vannak, főként lány függő, ha nem mondja meg konkrétan az illető.
2017. márc. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!