Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni ilyen helyzetben? Így hogyan lehetne elkezdeni bármit is?

Figyelt kérdés
Rátaláltam Facebook-on egy lányra. Egy városban lakunkn csak az a gond, hogy ő gimis, én meg OKJ-n vagyok; nincs közös ismerős; nincsen kint rólam egyetlen kép és adat sem, amin nem akarok változtatni. De valahogyan szeretnék el kezdeni ismerkedni vele, csak ilyen dolgokkal letiltana, ha bejelölném és írnék neki, a sulijánál nem fogok órák hosszat várni, mert akkor tőle egy hatalmas pofont kaphatnék, meg azt sem tudom, hogy melyik nap mikor végez. Pluszba jön ehhez az, hogy személyesen nem merek beszélgetni lányokkal, barátnőm sem volt, önbizalmam és magabiztosságom sincs. 20/f

2017. ápr. 1. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Szóval a lány nem ismer? Ha nálam a suli előtt próbálkoznál, tuti lekoptatnálak. Ha neten kezdeményeznél, akkor már lenne valamennyi esélyed. De egy ilyen emberrel akkor sem szívesen találkoznék, még netes beszélgetés után se. Küldenél neki képet, ha ez a találkozás feltétele?
2017. ápr. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor igen, de ki nem akarom tenni. Úgy vagyok a netes dolgokkal, hogy ami egyszer kikerült, az már ott is marad. De akkor szerinted így képek nélkül is visszajelölne?
2017. ápr. 2. 09:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Én személy szerint visszajelölnélek. Szerintem a többség így van vele. Ha látom, hogy van 100+ ismerősöd, ki van töltve a névjegyed, akkor tudom, hogy ez egy valódi profil. Ha a várost beírod, azzal is növeled az esélyeidet. Hány ismerőse van a lánynak? Ha 400+, akkor esélyes visszajelöl. Legalábbis én úgy tapasztaltam, hogy akik sok ismerőssel rendelkeznek, azok nem válogatják meg, hogy kit jelölnek vissza.
2017. ápr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem látom, hogy hány ismerőse van, de aki az, biztosan látja. Neki ki van töltve az adatlapja, nekem viszont nincs és az ismerőseim száma is rejtett. Amúgy olyan 20 ismerősöm van. Csak azok vannak ott, akik zenész haverok vagy pedig a barátaim.
2017. ápr. 2. 17:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Hat elegge fura lenne igen, valahogy eloben probalj osszefutni vele
2017. ápr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De ha nincs közös ismerős, akkor mégis mit tehetnék ez ügyben? Mert először Facen szeretnék vele beszélgetni. Később lenne jó a találka vele. Legalábbis én így gondolom, szerintem ez lenne a jó sorrend egy ilyen szituációban.
2017. ápr. 2. 19:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Jobb sorrend a net, aztán a tali. Szerintem először jelöld be, mert azzal nem veszíthetsz semmit. Ha visszajelöl, akkkor ráírsz, dumáltok, tiutok.
2017. ápr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elnézést, félrenyomtam.

*Találkoztok. Ha nem jelöl vissza, akkor is megpróbálhatsz neki üzenetet írni.

2017. ápr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor jó sorrendre gondoltam. Legalább ennyi megnyugtató az egészből😂
2017. ápr. 3. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!