Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közelits meg egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közelits meg egy olyan csajt aki mindig társaságban van?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 2. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj oda es hivd ferre, beszelgess vele. Ha nem mersz az emberek miatt odamenni vard meg amig egyedul lesz es akkor csapj le ra:D Ha vannak kozos ismerosotok/baratotok akkor ot is megkerheted hogy hivja oda hozzad. Vagy interneten, facebookon irj ra.
2017. ápr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Arra várhatok mig egyedül lesz :D
2017. ápr. 2. 18:41
 3/6 anonim ***** válasza:
nagyon nagy tarsasagban van? mert ha igen akkor az interneten probálkozz. Ha csak egy egy emberrel odamehetsz hozza, vagy elhivhatod. Bar igy nem tudom a szituaciot szoval igy nem tudom:D
2017. ápr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem olyan nagy társaságban
2017. ápr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*nem olyan nagy dolog társaságban odamenni hozzá ;)gyerünk légy menő
2017. ápr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Erre nincs jó válasz. Elég gáz szitu, nekem is ez volt, és kérdeztem is chaten a lányt, hogy ezzel mit lehet kezdeni. Ő azt mondta, nem gáz úgy odamenni, ráköszönni, ilyen mindenkivel történik. Próbáld ehhez igazítani... hogy nem gáz ismeretlenekhez sem odamenni, ha van egy valaki akit ismersz. Max ismerkedsz kicsit, leégetni nem fogod magad.
2017. ápr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!