Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerkedjen egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjen egy olyan visszahúzodó lány mint én? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egy ideje magányosnak érzem magam. Mindig is jól megvoltam egyedül de most már hiányzik az emberi társaság.17 éves vagyok ,soha nem volt barátom. Ebbe hamar beletörödtem, mindig is úgy fogtam fel ,hogy nem kell olyan az embereknek mint én.

Pár éve anorexiás és depressziós voltam.A lelki állapotom most is változó, a depresszív viselkedés, gondolkodás most is jellemző rám de már nem olyan mértékben. Pszichológushoz is elküldet a szüleim. Így hamar kiderültek a problémáim. Régen a festés volt a szenvedéjem de az idő elteltél úgy éreztem ,hogy fáradt vagyok elfoglalni magam, így ez abba maradt. A zene is mindig meghatározó része volt életemnek, és ez most is így van. A szüleim elhanyagolnak, hogy is mondjam , elég tehetős családból vagyok és a munka náluk az első, szeretethiányom van törődésrevágyom.Barátaim sincsenek, egyedül a könyvek voltak minden támaszom de már ezekből is kezdek kiunni. Már nincs semmi ami elfoglal. Nem merek nyitni az emberek fele, félek a visszautasítástól. De megakarok változni emberekkel akarok találkozni ,elakarok kezdeni élni. Valamit.. csak egy emberi kapcsolatra vágyom.De egy ilyen, problémás visszahúzodó személy mint én, kellene valaha is valakinek? Hol tudnék ismerkedni akár hozzámhasonlóakkal?



2017. ápr. 2. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
ez a te oldalad...csak vigyázz, mert itt megismerhetsz hasonló embereket is, meg olyanokat is, akik csak ezt kihasználva rád akarnak akasztkodni, hogy kiverjék rád...:D
2017. ápr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Visszahúzódó*
2017. ápr. 2. 21:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam mint te, csak anorexia helyett én ettem és meghíztam. Nem mentem emberek közé, játszottam a szobámban és azt hittem hogy ez nekem így jó, nem is kellenek mások. de felismertem a problémámat és először csak neten dumáltam másokkal pl filmnézős oldalakon filmekről meg megkértek hogy fordítsak le nekik filmeket stb, aztán ismerkedni kezdtem velük, jókat beszélgettünk, aztán élőben is új suli tiszta lap, már nyitottam az emberek felé. Csak te hiszed hogy nem kellesz senkinek, de te is érsz legalább annyit mint bárki más szóval ezt "hitesd el" magaddal. aztán hajrá :) 22f
2017. ápr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az anoxeria egyébként még jobb a kövérségnél, mert így külsőre azért sokkal több fiúnak tetszhetsz.
2017. ápr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

En is visszahuzodobb vagyok ,nem ismerkedni termeszetesen ,de ha gondolod beszelgethetnenk:)

15/L

2017. ápr. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondcsak Játszol a Lol-al? (League Of Legends)
2017. ápr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hogyan ismerkedhetnél, mert én is így vagyok többségében. :(

De viszont az, hogy kellenél-e még valakinek, arra alap, hogy igen a válasz.

Nem hiszem, hogy annyira problémás lehetsz. Ha úgy van, mint nálam, mindent megoldana egy bizonyos személy.

Hozzád hasonlókkal nagy valószínűséggel interneten, mivel ők sem nyitnak élőben. :c

De remélem hamar sikerül neked kijutnod ebből, hamár akarod is, menni fog. ^^

17/f

2017. ápr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia. Én is hanonló problémákkal küszködök mint Te. Szívesen beszélgetnék Veled. (17f)
2017. ápr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!