Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már végképp nem értek semmit,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már végképp nem értek semmit, akar tőlem egyáltalán valamit?

Figyelt kérdés
Kedves hozzám pedig alapvetően elég bunkó stílusa van, ha látja, hogy valami nem oké addig nem nyugszik míg el nem mondom mi a baj, sűrűn érinti meg csak úgy a vállam. Van egy lány aki nagyon bejön/bejött neki nemtom, hogy jelenleg mi a helyzet. Egyik nap folyamatosan beszólt neki, hogy hízott, ne egyen mert csak még dagadtabb lesz nekem úgy jött le, hogy csak húzza az agyát. El kellett mennem elég hamar és kérdezte, hogy máris megyek, meg úgy köszönt el, hogy jó legyek. Van egy olyan érzésem, hogy ez sem kifejezetten nekem szólt hanem csak a csaj agyát húzta. Szerintetek?
2017. ápr. 8. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
max megpakolni. Engedd el.
2017. ápr. 9. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem ha majd akarna valamit akkor maj mondja o. S ha nem mondja el akkor nem erdemes bajlodni vele.
2017. ápr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!