Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akivel szinte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel szinte legjobb barátok vagyunk de én többet érzek iránta mint barátság. Szinte mindent együtt csinálunk nagyon sokat találkozunk tovább szeretnék lépni hogy ne csak barátság legyen. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 19. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Először azt mondd el neki hogy milyen sokat érzel iránta . NagYon kezdelek kedvelni a szívemmel és szeretném ha te és én együtt lennénk. Bókolj neki , adj neki csokit , virágot akár mutassd meg neki a muszklijaidat ha van. Vagy mutasd meg neki amit a legjobban szeretsz csinálni és előadsz neki valamit. Hát bizony ha tovább próbálunk ebbe lépni az őszinte igazat is kell mondani De kedvesen aranyosan mosolyogva de nem túl mosolyogva.
2017. ápr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ha ez miatt hogy elmondom és kimutatom hogy szeretem nem áll majd velem szóba mit tegyek?
2017. ápr. 19. 21:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell egyből bevallani hogy mit érzel, először tudasd vele inkább ilyen apróbb jelekkel. Ilyenek ugyebár az apróbb érintések, légy vele egyre udvariasabb, hívd el minél több helyre, legyél vele minél többet, (már amennyire még tudsz vele többet lenni, mert elmondásod alapján mindent együtt csináltok)és csináld ezeket a "fiús dolgokat" amiket akkor tesztek amikor tetszik nektek valaki:D Ha meg már odaáig kerülne a sor, hogy elmondod neki mit érzel, és az ő érzései nem kölcsönösek, és tényleg olyan erős a barátságotok mint ahogy mondod, akkor szerintem meg fogja érteni a helyzeted, és a barátságotok ki fogja bírni:)
2017. ápr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!