Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet belöle...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet belöle valami van értelme?

Figyelt kérdés
Van egy lány pár éve találkoztam volt ilyen kavargatás féle dolog köztünk régen de hosszú időn át nem beszéltünk most nem tudom milyen megfontoéásból rá irtam beszeltünk kicsit, Lehet valami allat azt írtam hogy barátság vagy több .

2017. ápr. 21. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
"Lehet valami allat azt írtam hogy barátság vagy több ." Ezt írd le légyszives értelmesen.
2017. ápr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehetünk -e esetleg barátok vagy randizni -e velem majd
2017. ápr. 21. 21:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha kavartatok, barátok tuti lehettek. Beszélgess vele sokat, aztán majd idő után kiderül, hogy csak kavarni akar-e veled, vagy akar is-e kapcsolatot.
2017. ápr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!