Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pont "Őt" akarnám?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont "Őt" akarnám?

Figyelt kérdés
Sok lánnyal beszélek, és sok szép lánnyal járni is tudnék. Szépek is, kedvesek, aranyosak (nem tini ribik), stb. De van egy olyan csaj, akivel még életemben nem beszéltem, mégis valamiért megfogott, és vele járnék a legszivesebben, pedig még nem is ismerem. Miért?

2017. ápr. 21. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják "az kell nekem, amit nem kaphtok meg" szindróma.
2017. ápr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hülyeség, mert simán megkaphatnám, mivel az egyik barátnője mutatott messenger beszélgetést hogy mit gondol rólam, és egyfolytában néz.
2017. ápr. 21. 20:50
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem mi itt a probléma. Beszélj vele. Csak bátran ;)
2017. ápr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az lesz :). De a kérdés az volt, hogy miért pont Ő vele akarnék a legjobban járni (igen, kapcsolatot szeretnék, nem csak kavarást) ha még nem is beszéltem vele? Ő fogott meg a legjobban, pedig sok lánnyal beszélek, őket meg már nagyon is ismerem.
2017. ápr. 21. 21:15
 5/11 anonim ***** válasza:
A szerelemre nincs logikus válasz. Az csak úgy megtörténik. Nem mi választjuk meg, hogy mikor és ki tetszik meg.
2017. ápr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szerelmes vagyok, vagy mi?
2017. ápr. 21. 22:00
 7/11 anonim ***** válasza:
Az azért túlzás, de eléggé bejöhet neked.
2017. ápr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Milyen jeleket küldözgettek egymás felé? És a lányt te milyennek látod? És hány évesek vagytok?:)) Amúgy sok sikert, ebből még bármi lehet.
2017. ápr. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ő küldi nekem a "jeleket". Folyton néz, és keresi a társaságom. Mármint mindig arrafele megy a barátnőivel, ahol én vagyok. Akkor is ha tök "messze" van az órájuk. Meg mutattak beszélgetést, azt mondta rólam hogy "Ő a leghelyesebb fiú az egész suliban" "Olyan cuki mosolya van" "Jó magas", stb
2017. ápr. 22. 11:40
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja és én a lányt rohadt csinosnak találom :D. Nagyon vonzó külsőre nekem. Mindene. Az arca, teste, haja, stb.
2017. ápr. 22. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!