Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Fontos vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balazsemoke kérdése:

Mit tegyek? Fontos vagyok neki egyáltalán vagy sem?

Figyelt kérdés
Már régóta ismerjük egymást és régen is kavartunk és most már lassan két hónapja megint beszélünk és találkozgatun egymással de csóknál és egy két tapinál nem volt több és meg beszéltük hogy kedden lefekszünk egymással és bevallom hogy szeretem és ezt annó mondtam neki de még mielőtt ujra kavarni kezdtünk kérdezte és azt mondtam hogy nem és kérdeztem hogy te és azt mondta hogy nagyon kedvel meg a nem rég féltékennyé tettem és elégé kiakadt és hát egyrészt örültem is neki mert sejtem hogy valamilyen szinten fontos vagyok neki és meg is kerdezt tőlle hogy fontos vagyok e a számára és azt mondta hogy igen fontos de mindig én keresem és ő igaz hogy szokot szinte minden este telefonon hívni és mindig órákat beszélünk és mond el eléggé bizalmas dolgokat de van hogy ha így beszélünk telefonon vagy így fb nem is érdeklődik irántam de van hogy igen azt érzem hogy fontos vagyok neki és már barátnőim is mondták hogy lehet nem akar csalódni és ezért csak kavarunk de nincs melletem senkie már azt is mondták barátnőim hogy lehet hogy szeret csak nem valja be magának.Mit tegyek hogy jobban keressen és hogy bátrabban ki mutassa az érzéseit felém hogy mit érez.Vagy egyáltalán fontos vagyok neki?Normális válaszokat kérek :)

2017. ápr. 22. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ha azt se tudjatok mi van koztetek es leakartok mar fekudni ennyi ido utan, az hat hogy is mondjam... Tipikus mai generacio..khmm lol.

De alapjaraton ha nem akarsz csalodni, es ennyire zavar a dolog, es a vegere akarsz jarni egyenesen kerdezd meg amit tudni akarsz, es ne kepzelj mast a dologba mint ami. Kesobb megbanhatod, megbanthat, vagy te ot stb. Szoval szerintem egyenesen kerdezd meg tole, es hogy oszinte valaszokat varsz, neked barmit elmondhat stb.

17/L

2017. ápr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!