Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 évesen fiúval együtt alvás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen fiúval együtt alvás?

Figyelt kérdés
Hogy győzzem meg a szüleimet, hogy megengedjék, hogy egy fiúnál (barátomnál) aludhassak? A fiú is 14, lassan 15.

2017. ápr. 22. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
És te mennyi vagy?
2017. ápr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is 14
2017. ápr. 22. 20:06
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Nehéz eset, valószínű sehogy. De amúgy kb ha van eszük rájönnek hogy ha szexelni akartok akkor nem csak éjjel tudnátok, így talán beletörődnek hogy vele aludnál és megengedik.
2017. ápr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Huu...hát én 14 vagyok és lány, de nem engedném meg neked, pedig nem az apád vagyok.
2017. ápr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem. Egy gyerek egyedül aludjon a saját ágyában.
2017. ápr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy, ez nem jó ötlet, senki szerint, igazuk van a szüleidnek, ha nem engedik... Ehhez még kéne pár év.
2017. ápr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 16 évesen akartam együtt aludni egy 18 éves sráccal. Kint az udvaron sátorban, titokban. (Mármint a szüleimnek csak azt mondtam, hogy kint alszok sátorban, amivel semmi bajuk nem volt.)

A srác végül nem jött. Én meg beparáztam a neszekre és felhívtam apukámat, hogy jöjjön ki értem és bent aludtam. :P

Én csak beszélgetni, smárolni szerettem volna a sráccal és a karjaiban elaludni, mert az olyan romantikus...

de mint utólag kiderült a srác azt hitte, hogy szexelni akarok vele és azért nem jött el, mert még nem állt rá készen. :P Lüke.

A sráccal amúgy miért szeretnél együtt aludni?

A szüleid valszeg nem azért nem engednék meg, mert benned nem bíznak, hanem mert a fiúban nem bíznak.

2017. ápr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én engedném. Ha csak egy ártatlan együtalvásról van szó, nem többről, miért ne?
2017. máj. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!