Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Ma barátnőm mondta, hogy menjek el holnap a szüleihez. Rettentő ideges vagyok emiatt. Szüleim nem tudnak a csajrol, mert nem merem elmondani nekik, mert szégyenlős vagyok (pedig tök jó fejek). És ha még is eljutok a csaj szuleihez akkor mit mondok nekik? Mi lesz ha bedadogok az idegesség miatt, mit mondjak apjának.. Nagyon lámpalazas és szégyenlős vagyok...Szüleim se tudnak róla.. 18/F

2017. ápr. 23. 00:11
 1/4 CFB ***** válasza:
Nem tudom mióta jártok, de ha be akar mutatni a szüleinek, menj el. Kelts jó benyomást. Ne legyél ideges, minden rendben lesz, hisz barátnőd is ott lesz. A szülei nem fognak megenni, habár az apja lehet "ő az én egyetlen pici lányom" hangulatban lesz, de ez természetes. Nem kell megijedni. :)
2017. ápr. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Legyél bátrabb. Mi rossz történne? Vannak rossz fej szülők, vagy olyanok, akik rosszul élik ezt meg, de a barátnőd ott lesz és majd elintézi ha ilyenre sor kerül - de mivel ő hívott, így szerintem ilyenre nem kerülhet sor, hiszen akkor nem akarna bemutatni. Csak jobban ismeri a saját szüleit. És utána te is mindenképp mutasd be Őt a szüleidnek, biztosan jól esne neki.


19L

2017. ápr. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először mondd el a saját szüleidnek!


És kelts jó benyomást! Ne mondd le az időpontot és légy kicsit bátrabb! A barátnőd is ott lesz:)

2017. ápr. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is mondd el először a szüleidnek, hogy van barátnőd. (Nekem fura is, hogy nem tudnak róla. Sokat randizol és a futó kapcsolataidat nem mutatod be a szüleidnek?)

Nem kell amúgy semmivel készülnöd. Valószínűleg csak meg szeretnének kicsit ismerni. Milyen suliba jársz, mik a továbbtanulási terveid, mik a hobbijaid, hogyan ismerkedtetek meg a barátnőddel (a te szemszögedből). Biztos megkérdezik, hogy a szüleid mivel foglalkoznak, vannak-e testvéreid. Ilyen alap kérdések.

Nem fogják neked szegezni, hogy "Szexeltek-e házasság előtt?" :P

Utána majd persze te is mutasd be a lányt a te szüleidnek.

Ha hosszabb távú kapcsolat lesz, akkor a szülők is biztosan találkozni akarnak majd.

Sok sikert!

2017. ápr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!