Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal- és tinikorban mekkora...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal- és tinikorban mekkora korkülönbségtől számít "furának" a kapcsolat, ha a lány a nagyobb?

Figyelt kérdés

Tehát pl. az még megengedett, ha a lány 17 éves és a fiú 15. De ha a lány mondjuk 16 éves és a fiú 13, az már fura.


Ez csak egy példa, nektek mi az, ami még belefér, és mi az, ami már kicsapja a biztosítékot.

Nyilván felnőtteknél egy bizonyos életkortól már nem számít, ha a nő idősebb 4 évvel, de fiatalkorban még eléggé nagyot néznek az emberek.



2017. ápr. 23. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ilyenkor nemcsak az évek számát kell nézni, hanem azt is, hogy ki milyen suliba jár. Mondjuk ha a fiú általánosba, a lány középiskolába, azt nem feltétlenül jó. Egy pasinak fontos, hogy ő legyen a "nagyobb", amit ha az életkorával nem is tudja megoldani, de legalább legyen valami felsőbb pozíciója valamilyen szempontból. A lányok ebben a korban még érettebbek a fiúknál, így talán ebben az életkorban lehet, hogy egyáltalán nem kellene erőltetni vagy túl hosszútávon gondolkozni. Tehát magyarul az is lehet, hogy nem is kell ezzel törődni. Ha ti ketten úgy érzitek, hogy jó, akkor legyen. Aztán úgyis majd alakul.


A szülők is talán féltik a "kis"fiukat a nagy lánytól. Talán ha a lány már valami középsuliba jár, a fiú meg hamarosan egy másikba, mikor és hogy fognak találkozni, randizni a tanulás mellett. Általában az szokott lenni, hogy egy suliban jönnek össze ezek a párok és akkor úgy többet tudnak találkozni suliba, hazafelé menet meg ott bent is.

2017. ápr. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hat nekem 15 evesen voltegy 19 eves baratnom neha ugy ereztem hogy ez hatrany hogy en vagyok a fiatalab de a haverok reakcioja alapjan nem bantam
2017. ápr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!