Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elfelejteni őt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni őt, ha majdnem minden nap látom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy srác, aki január elejétől tetszik nekem. Szeptemberben még rá se néztem, nemis vettem észre őt. Már decemberben észrevettem, hogy amikor nemlátam suliba, akkor szomorú lettem. De úgyvoltam vele, h hülyeség és nemis tetszik. De az idő múlásával egyre jobban elkezdett tetszeni. Kíváncsi voltam a lelkére , kíváncsi voltam hogy mit gondol a világról.. Mindenre kíváncsi voltam. Megakartam őt jobban ismerni és csak vele akartam lógni. Azis elég lett volna nekem, ha csak barátok lettünk volna.. Próbáltam többször is nyitni felé (Nem nyomultam) , de ő mindég "elment". Mintha nem akarna velem szórakozni, közben meg mindenkivek szórakozott , mivel ő sokat ismerkedik és mindenkivel jóban van.

Volt olyan, hogy próbáltam más fiút keresni , hogy elfelejtsem, de nemsikerült.. Aztán meg a fejembe vettem, hogy nemérdekel elgofom felejteni.. Egy két napig valahogy ment, de mindég bekerült a képbe. Vagy megjelent ott ahol én vagyok, vagy mások folyamatosan róla beszéltek stb.. Lassan már május lesz és idegesít ez az érzés.Kiakarom törölni a fejemből, de nem megyen.. Mit tehetnék ? Normális válaszokat várok. 17/L



2017. ápr. 23. 15:35
 1/3 Misike21 válasza:
Az alapján amit leírsz én a helyedben nem is gondolnék rá ha el akarnám felejteni ...az hogy bekerül a képbe vagy ott van ahol te vagy nem kell hogy zavarjon . Egy idő után már nem is fog feltűnni ha ott van . Próbáld meg levegőnek nézni .
2017. ápr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Öld meg... Bocsi nem bírtam ki. :D Megértelek nagyon nehéz lesz elfelejteni. Szerintem próbálj vele beszélni és ha leráz akkor kérdezd meg miért teszi. Ha meg tényleg nem akar veled társalodni és azt mondja, hogy hagyd békén akkor legalább tudni fogod, hogy nincs nálla esélyed és kicsivel könnyebb lesz elfelejteni. :)
2017. ápr. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ! :)
2017. ápr. 27. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!