Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti melyiket választanátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

1. Kedves és szép, de idióta

2. Okos és szép, de bosszantó

3. Okos és kedves, de ronda


Mert a lányok nagy része ebbe a három kategóriába tartozik, az okos-kedves-szép igazi ritkaság, és csak a s.gfejeknek megkaphatók.


2017. ápr. 24. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Az elsőt, mert ész nélkül nem lehet idióta valaki :'D
2017. ápr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"az okos-kedves-szép igazi ritkaság, és csak a s.gfejeknek megkaphatók"


Nem hiszem, hogy egy okos lány összejönne egy s.gfejjel.

Én egyiket se, ne legyen se idióta, se bosszantó, se ronda. Mondjuk a szépség valamilyen szinten relatív, nekem most egy olyan lány tetszik, aki szerintem a legtöbb ember szerint átlagos külsőre.

2017. ápr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyiket sem.
2017. ápr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kategorizálhatunk ilyen szigorúan embereket, mindenhol vannak szélsőségek. Egyiket sem választanám. Olyan lány kell, aki vonzó számomra, és az mindhárom szempontból tetszik nekem. Tetszik az az intelligencia szint, amivel rendelkezik, tetszik az amennyire önfeláldozó vagy sem és a külseje is tetszik akkor is, ha más szerint egyáltalán nincs rajta semmi szép, lehet, hogy én találok valamit, ami megfog. Ennyi.
2017. ápr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyat, akivel lehet ökörködni ezerrel, lehetőleg nem, vagy alig sminkeli magát, nem rinyál, nem lusta stb.
2017. ápr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!