Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak az én ismerőseim közül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az én ismerőseim közül ismerkedik mindenki Tinderen? Ezek a kapcsolatok működnek?

Figyelt kérdés
Tegyük fel összematchelsz valakivel, aki 150 km-re lakik tőled (mert kb csak olyan távolságra mutat embert). Oké, hogy bejöttök egymásnak meg minden, de ilyen távolságnál van értelme?

2017. ápr. 26. 23:13
 1/9 A kérdező kommentje:
Még annyit tennék hozzá, hogy egy tinder match, akivel alakulgat a dolog kitudja hány más embert bolondít, ráadásul messziről jött ember azt mond, amit akar...
2017. ápr. 26. 23:16
 2/9 L.Bandita ***** válasza:
Egy próbát megér, bár nem tartom valószínűnek, hogy hosszútávon van értelme.Még az 50 km-t is sokallom.
2017. ápr. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ismerkedem Tinderen, nem is ismerek senkit, aki ezt tenné, de a távkapcsolatot nem tartom ördögtől valónak.


Amúgy meg pl. aki budapesti, annak azért van esélye egy másik budapestit (vagy közelit) találnia.

2017. ápr. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Debreceniként nagyon sok debrecenit találtam már.

16F

2017. ápr. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Blondie.W ***** válasza:
67%
Én nem használom azt a vacakot. :D Mindenki csak dugi-pajtit keres rajta. :D
2017. ápr. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
# 5 Nem lennék meggyőződve, hogy "mindenkivel" beszéltél, lehet hogy téged pont elkerültek a normálisabbik tinderezők:-/
2017. máj. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Még annyit tennék hozzá, hogy egy tinder match, akivel alakulgat a dolog kitudja hány más embert bolondít, ráadásul messziről jött ember azt mond, amit akar..."


Embertől függ. Én nem tudnék általánosítani ebben, de ha arra célzol, hogy nincs értelme az ilyen távkapcsolatoknak, ahol sosem találkoztak, teljesen egyetértek:)))


Nekem olyan a hozzáállásom, hogy ha szeretek is megismerni ott, amig nem találkoztam velük párszor, addig nem lehet bolondításról beszélni.


Szerintem egy közvetlenül melletted lévő ember is tud hazudni és megvezetni, az az embertől függ, nem a távolságtól.


A távolság tényleg peches, de általában ezt úgy élik meg, hogy nem volt szerencséje közeli "match"-et találnia, de pechére bejön egy távoli, ami másképp ami jónak ígérkezne.

Pl. szívesebben beszélek valakivel 150 kilométerre, akivel tartalmas is a beszélgetés, mintsem olyannal aki 1 kilométerre van és sablon szövegeket tolat.

2017. máj. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
megismerni ott *embereket(kimaradt)
2017. máj. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
UTOLSÓ: igazad van, de 150km-nél a találkozókat nehezebb összehozni.. ez az ami aggasztó
2017. máj. 10. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!