Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés
Aki nem igazán befolyásolható,egyenesen megmondja amit gondol.Inkább lányos természetű de nincs odáig a sminkelésért és nem igazán csacsog össze vissza az ilyen dolgokról.Nem igazán bízik mások közeledésében,inkább fiú barátai vannak.Szereti a viccelődést.Viszont nem engedi nagyon,hogy ölelgessék.Egy kicsit talán makacs.

2017. ápr. 26. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:

N3m tudom, érdekes.

16F

2017. ápr. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem*
2017. ápr. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek a szabadszájú lányok, hisz én is ilyen vagyok. Fél munkahelyem már gyűlöl, mert megmondom amit meg kell. A közeledős dolog kicsit érdekes, esetleg én vagyok furcsa, de ha akarok, akkor valakinek pár másodperc alatt megnyílok, ha nem szimpi, akkor lekoptatom. Embere válogatja, a mostani fiúknak nem fogsz bejönni, mert nincsen az arcodon a fél templom. Ajánlom keress valakit, aki hasonló kaliber, mint te, vele szót fogsz érteni.
2017. ápr. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az jó ha nm vagy befolyásolható
2017. ápr. 27. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Azt gondolom, hogy most engem írtál le :D 16/l
2017. ápr. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor pacsi :D én is 16/L vagyok
2017. ápr. 30. 23:53
 7/8 anonim válasza:

Szerintem ez a lány úgymond "bátor" de nem ezt a szót használnám.Megmondja amit akar és szeret irányítani.Az ölelgetés az meg szerintem azért nem engedi mivel fél,fél a kötődéshez amit a makacssága is igazol.Az.ilyen lányok nagyon aranyosak,ha estelteg éppen rá fáj a fogad sok sikert!Hidd el idő múlva jobban meg fog bízni benned és kötődni hozzád.

16/L

2017. máj. 1. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 SaJt01 ***** válasza:

Szerintem az egyenes beszéd erényes dolog, de ha valakit ezzel megsértesz akkor az nem szép. Szerintem a rosszat akkor oké megmondani valakinek ha kérdez róla, mert akkor legalább valamilyen szinten felkészült.


Amit a befolyásolásról írtál és mások közeledésről.. Egy kitartó, és teljes szívét adó lovagra lesz szükség :D

Szerintem egy türelmes álmodozó, gyengédebb, de nagyon is értelmes srác lesz az aki le vesz a lábadról.


Sok sikert! Legkésőbb szerintem egyetemig találkozol vele :D

2017. máj. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!