Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy tizenéves lány gördeszk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy tizenéves lány gördeszkázik, fiúsan öltözködik és rövidre vágatta a haját, akkor milyen szexuális beállítottságú lehet, esetleg leszbikus lenne?

Figyelt kérdés
Olvastam az egyik képe alatt a szövegeket és mondták neki a barátnői, hogy vigyázzon, mert kezd csajosodni, erre pedig azt mondta, hogy fog majd erre figyelni, hogy ne legyen olyan. Ez jelenthet valamit?

2017. ápr. 27. 08:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

egyrészt a gördeszkázás nem tesz fiússá, szerintem az egy nagyon vagány dolog, fiúk és lányok körében egyaránt.

másrészt nem lehet, hogy csak ironikusan fogalmaztak a barátnői? azért ez így, amit leírtál, elég meredek, szerintem csak ironizáltak.

2017. ápr. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nincs összefüggés a kettő között. Sőt ha fiús dolgokat csinál, bizonyára sokat mozog fiúk közelében és megtanult bánni velük. Nekem bejönne egy ilyen lány.
2017. ápr. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor csak azért juthatott ez az eszembe, mert nem volt dolgom még lányokkal és nem szoktam ilyen dolgokat csinál, meg távol is áll tőlem a sportos életmód.
2017. ápr. 27. 09:12
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezd el sportolni Te is! Hasznodra válik sok mindenben. Közös érdeklődési kör jó alap a kapcsolathoz.
2017. ápr. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A zenélés mellett nincs sok időm és nem is vagyok kitartó a sportban. Régebben megpróbáltam volna kondizni és egy pár hétig csináltam, utána meg már ráuntam. A futás megint nem lenne jó, mivel nagyon unalmasnak tartom. Sétálni és biciklizni szoktam, ha jó az idő.
2017. ápr. 27. 09:28
 6/9 anonim válasza:
100%

Valószínűleg csak tomboy. (tomboy=fiús lány). Bár az sincs kizárva, hogy biszex/leszbikus. A tomboyok is lehetnek heterok, biszexek, leszbikusok stb.

Én is tomboy vagyok, csak a hajam nem rövid (vállig erő), viszont minden rám illik, amit leírtál. Mondjuk én biszexuális vagyok:D

2017. ápr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyanezeket csinálom én is, de full hetero vagyok.
2020. okt. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az említett lány csak szeret deszkázni, meg fiúsabb ruhákat hordani. Nem ritka dolog ez, kétlem, hogy meleg lenne
2021. jan. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Vinkó Márton válasza:
Én szeretem ha egy lány tud gördeszkázni...
2021. márc. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!