Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exemnek még mindig tetszem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tarusa kérdése:

Az exemnek még mindig tetszem?

Figyelt kérdés
Sziasztok... Az lenne a kérdésem hogy az lehetseges hogy az exemnek még mindig tetszek, mert o szakított velem karácsonykor amikor azt mondta hogy már nem tudja mit érez. Én azóta jártam valakivel de amikor megtudta akkor ki akadt hogy milyen hamar massal vok... Farsangi discon is enegem nézet miközbe táncolt, és elég rib_ncosan viselkedett, és van hogy egyszer kétszer a suliban egymas szemébe nézünk márha rá nézek. Ma is az utcán elment elöttem és direkt néztem hogy vissza néz e és vissza is nézett. Azonban halok par dolgot haveromtol hogy miket csinal. Szerintetek?

2017. ápr. 27. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

"márha" "néz e" "halok" "enegem"

Szerintem röhejes vagy.

Ennyi.

Lehet lepontozni.

2017. ápr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
49%
"Elég r***ncosan viselkedett" - gratulálok. A helyesírásodnál már csak az embertársaid iránt tanusított tiszteleted a jobb.
2017. ápr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne bantsatok mar ide jott eggy komoly kerdessel es ti meg itt basztatjatok ez az oldal arra lenne hogy a kerdesekre valaszt kapjunk!!!

Kedves kerdezo lehetseges mer nekem az exem fojton engem bamul es nem erti meg hogy en undorodom tole sajnos elhamarkodtam es nem ismertem elegge nalam is eleg ribisen viselkedett mert hetente vlaltogatta a pasijait de meg mindig nem szall le rolam pedig tudja hogy van egy masik lany az eletemben akivel tobb mint baratsag. Ha van kerdesed nyugodtan irj privatban.

2017. ápr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!