Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a különbség a szerelmi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a szerelmi ölelés (többet érzek az iránt akit olelek) és a baráti ölelés között?

Figyelt kérdés

Pár napja odajött hozzám egy srác és megolelt (nagyon hosszú sztori aki szeretné privátban leirom) utána megállított a folyosón másnap és mondta hogy jól olelek és hogy akkor is megolelem e? 1 év van koztunk

Nem tudom milyen az a szerelmi ölelés és a baráti ölelés? Valaki segítsen!



2017. ápr. 28. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt ennyiből lehetetlen de meséld el mi colt ha van kedved
2017. ápr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lényeges a gondod szempontjából az ölelés, mert ahogy lejön a srác valószínűleg tetszik neked, akkor miért nem próbálsz te valamit lépni felé?? AMúgy csak úgy lányokat pld nem szokásom ölelgetni, de van olyan ismerősöm, aki annyira szeretet éhes, hogy mindenkire rátapad nyálátcsurgatva, amúgy nyilván attól lesz egy ölelés szerelmi, ha az érezlmek mevannak, ha hosszasan ölelt meg alig akart elengedni az is lehet baráti ölelés egyaránt és szerelmi is, ha nem látom sokáig egy jó barátom én is ölelem meg ő is engem és nem rövid ideig, hiába vagyunk fiúk csak ilyen a viszonyunk aztán ennyi, mivel megkérdezted biztosra akarsz menni, hogy szeret-e téged és gondolom azután lépni, de szerintem merj kockáztatni, tét nélkül nem élet az élet, és igazából ez olyan hogy nincs nagyon veszteni valód, ha elutasít akkor elég hamar ellesz felejtve és nem fog rajta rágódni és nem fog kibeszélni hidd el, ha meg nem utasít el, akkor érezd magad szerencsés lottó nyertesnek, szerintem ilyen fogadásba még a szerencsejáték függők is belemennének, elvégre csak nyerni lehet, veszteni meg nem :D sőt van harmadik variáció, amikor szimplán csak jó barátok lesztek az is szerintem jó, barátokból minél több van annál jobb :).
2017. ápr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szerelmi ölelés általában hosszú, összesimultok teljesen, és a másik nyaka felé fordítjátok az arcotokat. Ez nincs megírva törvénykönyvben, de nálunk ilyen volt :P
2017. ápr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amikor megolel az hosszú és nem tudom mikor engedjem el. Általában én engedem el őt. Ő szerintem engem órákig eltudna ölelni :P :D
2017. ápr. 28. 20:56
 5/6 SaJt01 ***** válasza:

Ölelés van az biztos.


A szerelmi/baráti már csak extra gondok :D

2017. máj. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jöhet a sztori:)
2017. máj. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!