Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk akik ezt csinálják. Mire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk akik ezt csinálják. Mire jó ez?

Figyelt kérdés

Nem egyszer látom, hogy van egy srác, ès ha helyes ha kevésbé akkor is teljesen oda van a szép csajokért és csak azokat veszik emberszámba.. Viszont ezt úgy is látni, hogy pl te vagy a fiú és ha van egy átlagos esetleg akàr egy szebb barátnőd, akkor is ismerősöd, lájkolod, követed a szép csajokat vagy akár még a ku**ákat is úgymond..

Már nem azért de az én barátom is ezt csinálja és ez engem nagyon zavar. Az előző bnőjével mikor együtt volt akkor is követte pl instagramon ezeket a lányokat, de azóta is egyre csak nő a számuk.

Mire jó ez ha van egy barátnőd akit még talàn szeretsz is? Én nőként nem érzem szükségét ennek fordított esetben.. 🤔



2017. ápr. 29. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem. Aztán még én vagyok lecseszve mert féltékenykedem. Én se lájkolgatok, követek félmeztelen fiúkat, sőt még normális fiúkat sem. Ha szeretek valakit, nem nézegetek mást. Engem akkor is zavar ha azt mondják, hogy nem jelent semmit.
2017. ápr. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

instagram fészbuk sznepcset :D hihetetlen miken tudnak problémázni a fiatalok...

Próbáld ki a pároddal hogy beszüntetitek a közösségi portálon való értelmetlen nézelődést, lájkolgatást, "követést".. és helyette inkább egymással foglalkozzatok, csináljatok valamit.

Azt fogjátok tapasztalni hogy elmúlik a féltékenykedés!

Tapasztalatból mondom érdemes kipróbálni ;)

2017. ápr. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is követek ilyeneket de soha egyiknél se lenne esélyem ez csak olyan mint amikor egy lány megőrül Ryan Gosling-ért Messi-ért vagy Ryan Reynolds-ért persze nem mindegyik lány ilyen de a lényeg hogy nem kell ebbe sokat belegondolni
2017. máj. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Barátkozás beszélgetés tetszik a prof képe simán belefér . Van barátnőm még is pl napi szinten facen 20 csajjal dumálok 21F
2017. máj. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!