Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám felhívni a figyelm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám felhívni a figyelmét magamra?

Figyelt kérdés

Én 15 éves vagyok, lány, ő pedig 18 éves. Egy suliba járunk. Egy fesztiválon mindketten infopultosok voltunk a barátnőmmel, ők váltottak minket a legjobb haverjával. Nos a haverja és a barátnőm közt alakulgat valami, de én csak köszöntem nekik a váltáskor, és nem is beszéltem vele. A baránőm meg nagyon közvetlen volt.

Nos azt kell tudni, hogy a fiú aki bejön nekem iszonyat izmos, mondjuk ő is pufi volt régen, úgy mint én most. Természetesen szeretnék fogyni, de félek, hogy egyáltalán nem jövök be neki. Nem tudom, hogy mit csináljak...


2017. ápr. 29. 19:40
 1/2 Hooligan98 válasza:
A folyosón próbálj szemezni vele, észreveheted hogy reagál rá :) ha többször is sikerül, szerintem be is jelölheted facebookon.. Aztán az sem baj ha ezután ráköszönsz.. Ha szimpatikus vagy neki, lehet folytatja az ismerkedést. Ha úgy érzed szimpi vagy neki, de mégsem kezdeményez semmit, ráírhatsz hogy szeretnéd megismerni ha nincs ellenére :)
2017. ápr. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Néha összenézünk, és be is jelöltem, de nem jelölt vissza. Mondjuk nem is aktív a facebook oldala. Nagyon régi kép a profilképe innen gondolom. Majd talán szeptemberben megpróbálok beszélni vele, addigra pedig jobb formába hozom magam. És köszönöm még egyszer.

2017. ápr. 29. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!