Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nézzek ki fiúnak? Az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nézzek ki fiúnak? Az alábbi stílusom/sztorim leírásban Vélemény?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és fiúnak szeretnék kinézni.Bisex vagyok.Most megyek majd a fodrászhoz egy rövidebb hsjat vátatni.A szemüvegen ilyen retró keretes,se nem fiús se nem lányos.Most fogok mell-leszorítót rendelni de mire megérkezik az egy hónap.Jelenleg házi készítésű mell-leszorítót használok és rásegítek fáslival,nem túl egészséges tudom de ez átmeneti.A stílusom jelenleg emo féleség.A bő ruhákat szeretem mert az eltakar mindent.Sminkeléssel felhagytam,csak púdert használok a bőrhibák eltüntetésére.Az arcomon még mindig látszik hogy lány vagyok de valamiért a stílusomon is..Esetleg valami ötlet hogy jobb legyen?

2017. máj. 1. 03:01
 1/7 A kérdező kommentje:
*hajat vágatni
2017. máj. 1. 03:13
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Tényleg nem egészséges...

A púder minek? Azt is csak lányok használják. Szerintem jó úton haladsz, és szerintem nem biszex vagy (így írják), hanem leszbikus..

Nem egy olyat láttam már, mint amilyen te vagy. Egyesek tökélyre fejlesztették az idő múlásával, volt olyan, hogy nekem is csak 2x-i odanézésre sikerült "felfognom", hogy mit is látok? Pl. amikor egy normál csaj volt egy olyannal, mint amilyen te is vagy. Ugyanis először fiúnak nézett ki a másik, de utána persze "leesett", hogy miről is van szó.

Úgyhogy szerintem ne aggódj, minden kezdet nehéz :D

Majd szépen kiforrsz..

De ezt a biszexet feljtsd el, te leszbikus vagy. (Méghozzá nem divatból. Ez ugye világos.)

2017. máj. 1. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem mondanám magam leszbikusnak mivel a fiúkhoz is vonzódom csak váltakozik hogy mikor melyikhez vonzódom inkább (elnézést csak angolosan szoktam írni mindent és ezen gondolkoztam,köszönöm hogy kijavítottál)

Most jelenleg a lányok érdekelnek jobban,szerintem a fiúkat nagyon zavarná a rövid haj és ha inkább a lányosabbakhoz vonzódik levenném a mell-leszorítót.

2017. máj. 1. 03:28
 4/7 A kérdező kommentje:
A púder azért jön szóba mivel a lányok kobban szetetik a baba arcúakat
2017. máj. 1. 03:30
 5/7 anonim ***** válasza:

A bisex az okés ahogy írsz magadról.)

Az elképzeléseid jók.

Ha láttad a fülledtség c. filmet amiben szerintem Corky nagyon eltalálta ezt a stílust. Rövid haj, férfi atléta, férfi alsógatya...) És férfias munka :-)

2017. máj. 1. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem transszexuális vagy. Ha megvan, hogy mi az, és biztos vagy bsnne, hogy nem, ez nem illik rád, akkor meg nem érdemes mell leszorítóval próbálkozni, mert a bisex/leszbi lányoknak a lányok úgy tetszenek, hogy lánynak néznek ki.

2017. máj. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát transzneműnek se mondanám magam ._. nem teljesen szeretnék megváltozni,csak mindig is a fiús dolgok érdekeltek.Bele járdzik az is hogy a lányokat is szeretem de főképp nem becsapni szeretnék embereket,hanem mert én így akarom:)
2017. máj. 1. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!