Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülinapi ötletek egy számodra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülinapi ötletek egy számodra kedves lánynak?

Figyelt kérdés

Van egy "kiszemelt" lány, akivel már egyszer beszélgettem élőben is, többször irogattunk, de nekem nagyon szimpatikus. Sokat gondolok rá és most lesz a szülinapja.

Ti minek örülnétek/mit adnátok ?

Sajnos én délelőtt érettségizek, neki délután van suli, gondoltam visszajövök és úgy adom neki oda. Igaz fáradtan, de mégis személyesen, vagy még olyanra is gondoltam, hogy megkérem barátomat, hogy a barátnője(osztálytársa) tegye az asztalára és akkor ilyen "titokzatos".

Szereti a csokit, azzal fel lehet dobni a napját. Eddig ezen a vonalon gondolkozok, esetleg mellé valami idézet, vagy vers.. Mégis legyen benne valami egyedi és különleges. :P



2017. máj. 7. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel nem tudom mit szeret így nehéz de szerintem egy csinos karkötő ( nem csicsás hanem egy egyszerű de szép) a csoki mellé jó lehet. Neki is tetszel? Mert ha nem tudod a vers az szerintem még túlzás, de egy apró üzenet "Nagyon boldog... Szülinapot! :)

Aláírás" is elég.

A személyes átadás elsülhet nagyon jól, de kínosan is szóval ha megkéred az osztály társát az biztonságosabb, persze akkor lehet hogy kibeszélnek hogy kicsit nyuszi vagy :D

Sok sikert!

Ui: remélem azért segítettem valamivel

2017. máj. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az nagyon nagyon aranyos lenne,ha megsutned neki a kedvenc sutijet. Ez szemelyes gesztus,illetve minden lanynak imponal,ha egy fiu jol kiismeri magat a konyhaban.
2017. máj. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na mi volt?
2017. máj. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon finomra sikerült és örült neki. Következményen meg még dolgozok. c:
2017. máj. 14. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!