Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Választanom kell a szerelem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Választanom kell a szerelem és a barátság között!? Egyre jobban szenvedek a szerelbi bajaimmal. (Többi a leírásban)

Figyelt kérdés
Április 2-án kaptam egy "Maradjunk csak barátok..." elutasítást egy sráctól. Eléggé megtörtem de túlléptem rajta. Majd május 7-8án osztálykirándulásra mentünk és elkezdtem beszélgetni azzal a fiúval aki eddig a legtöbbet tett értem! <3 (nagyon cuki story... ha érdekel írj egy üzit) És teljesen belezúgtam... Ezzel semi baj, de a hajnali felelsz vagy felelszben (4 órakkor már senki se akart merni :D) kiderült, hogy a legjobb barátnőmnek is ő tetszik... És hát én azértbiztos haragudnék egy kicsit ha küzdenék a srácért majd hirtelen jönne valaki és elhappolná... Nincs valami mindenkinek jó megoldás?
2017. máj. 10. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Nincs. Ha valóban olyan jó barátnők vagytok együtt kellene elé állnotok és neki szegeznetek a kérdést és elfogadni a döntését.
2017. máj. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
egyetértek az előttem szólóval. Először szépen(!!!) nyugodtan(!!!) barátságosan(!!!) megegyeztek a barátnőddel, hogy mi a szitu. Majd mond meg neki, h te szerelmet szeretnél vallani. Továbbá neked és neki semmi joga nem lesz abban, hogy megakadályozzátok egymás vallomásait. Ha legjobb barátnők vagytok az lesz a lwgjobb, ha mindketten, támogatjátok egymást ebben, miközben ti is küzdetek érte. és valóban, bármelyikőtöket választ a fiú, fogadjátok el, ti mindent megtettetek :)
2017. máj. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szerelmedet ne más irányítsa!!! Ha kell a fiú,a többi ne érdekeljen. Barátokból lehet sok,de párból kevesebb. Persze ezt csak akkor vidd végbe ha tudod a srác nem fog otthagyni vagy ugyan ez fordítva!!
2017. máj. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Ez hülyeség. Ha így teszel, lehet, hogy megkapod a srácot, viszont elárulod a barátnődet. Ezek után kevés ember bízna meg benned. A barátok ugyanolyan fontosak, mint a szeretők, csak más kategóriában vannak. de attól ugyanolyan fontosak
2017. máj. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Itt a sztory (csak mert sokan kéritek-ami nem baj-):

Tehát ott kezdődött, hogy jártam gimnázium előkészítőre és ott volt egy srác (M.) aki mindig hangoskodott és a barátjával (N.) szórakozott. Egész ősszel szurkoltam, hogy felvegyék őket és hogy egy osztályba kerüljünk.

(2016) Ősszel ugye összeverődött az osztály és egy osztályba is kerültem M.-val... De N.-t nem vették fel és M.-nak is volt a nyáron a fiúkkal egy elég csúnya vitája (mai napig nem tudom min veszek össze, de nőügy az biztos) így nem beszélt senkivel... Én meg egy elég anyáskodó és empatikus embes vagyok így odamentem hozzá és elkezdtem beszélgetni vele. Pár nap alatt barátok, majd később Legjobb Barátok lettünk. Ez előtt sose volt legjobb barátom. Mindig csak hozzácsapódtam egy-egy társasághoz és "elvoltam". Így ment ez egész Decemberig. Kirángatott az árnyékos szobámból. Egyikünk se akart többet csak barátságot. Mindemellett ugye őt folyton piszkálták a volt barátai, a lányok meg bunkónak tartották (teljesen alaptalanul...) ezért rám is elkezdtek pikkelni. A vége az lett, hogy elkezdett hanyagolni, hogy megóvjon. (Ezt ki is mondta és olyan aranyoooss, de nem?) Úgyhogy elkezdtem utánanézni a dolgoknak, bevonni egy két segítséget és most nélkülem, de boldog... mindenki kedveli (barátként) és ő az osztály egyik kulcsszereplője... Fáj a hiánya mert nélküle még most is a telefonom világában élnék BARÁTOK nélkül... De bármennyire fáj is, büszke vagyok magamra!😊

2017. máj. 13. 16:30
 6/6 anonim válasza:
Figyelj, ha már ilyen szar a helyzet, akkor már semmit nem veszítesz. Azt ajánlom légy őszinte vele, és tudasd a mostani és régi érzéseidet. Ha elég negatív választ kapsz nem oszt, nem szoroz. Ha viszont, pozitívat...nos, az tőletek függ. :)
2017. máj. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!