Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondolom most elutasított. Ugye?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolom most elutasított. Ugye?

Figyelt kérdés

Szóval randira hívtam a csajt, ő meg azt mondta, hogy:

-Am mostansag nem hiszem h barhova megyek😂

-mert?

-vizsgák....


Szóval most akkor gondolom ez elutasítás volt. Ugye?



2017. máj. 11. 06:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen.
2017. máj. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán volt rajta, hogy alternatívát keressen.
2017. máj. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem feltétlen visszautasítás, majd a vizsgaidőszak után próbáld meg mégegyszer.
2017. máj. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. máj. 11. 07:15
 5/11 A kérdező kommentje:
Amúgy a csaj kilencedikes szóóóval. Ezért kérdeztem.....
2017. máj. 11. 07:53
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem egy elég szolid elutasítás volt. Nem volt annyira bevállalós, hogy beleálljon a helyzetbe és kimondja. Nem vállalta fel, hogy fájdalmat okozzon, de mindenképp az volt.

Ha ennél nem hangzott el több, hogy "azért később ráérek", "jövőhéten kevesebb dolgom lesz már" legalább egy "meglátjuk még", akkor ennek lőttek.

Minden esetre respect a bátorságodért. Az mindenképp megér egy dicséretet. :)

2017. máj. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Persze, hogy az.
2017. máj. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem év végi vizsga nekünk is volt nyugi
2017. máj. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ilyenkor azt kell megkérdezni, hogy

,,a vizsgák után (nyáron) lesz majd kedved, vagy sem?" Mert ha nem, akkor egyértelmű igazán. Viszont éreztesd, hogy te nem vesztettél vele semmit se, emelt fővel kell ilyenkor távozni.

2017. máj. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Jajj, ennyire naív hülyék ne legyetek már.

Ez teljesen egyértelmű és végleges elutasítás, csak gyáva módon valami kifogásra hivatkozva.


Ha szeretett volna találkozni, akkor nem egy szóval intézte voln a el, hogy "vizsgák", hanem elmondta volna meddig vannak vizsgái és kb mikortól ér rá...

2017. máj. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!